Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyiért reális eladásra...

Mennyiért reális eladásra kinálni a kinőtt babaruhákat?

Figyelt kérdés
Ti hogy szoktátok? Elsősorban a szèp állapotúakra gondolok. Nadrágok, pólók, pulcsik, bodyk. Írhatjátok a márkát is ha attól teszitek függővé, és hogy milyen sikerrel adjátok el. Szoktak veletek alkudozni?

2021. jún. 8. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Csomagban adom. És úgy könnyebb is eladni, bármely babaholmit.
2021. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok vesződség volt vele, nem érte meg a ráfordított időt. Elajándékoztunk mindent.
2021. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Én mindent darabra adtam el 300-400-500 Ft.
2021. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

200-700 forint között, és csomagban. Tehát mondjuk 6 szép body 1500 forint vagy 6 kisnadrág 2000 ft.


Én is így vettem babaruhákat Marketplace-ről, egyenként biztos nem mentem volna el értük. Mondjuk így is csak olyat vettem, ami útba esett.


Illetve túl nagy csomagot se rakj össze, mert senki nem akar megvenni 15-20 babaruhát, aminek a fele nem is tetszik, hiába olcsó.

2021. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy kerestem, mint vásárló, hogy lehetőleg legyen benne minden, és egyben megvettem egy egész csomagot, meg 1-2 kiegészítőt, ami abban nem volt. Engem gyakorlatilag mindenki lebeszélt arról, hogy új vagy drága ruhákat vegyek az újszülöttnek, mert cuki meg minden, de nem hordja sokáig. Így semmit nem is néztem, ami egységárában csak kicsit olcsóbb a boltinál, mondván fölösleges lesz.


Az általam vásárolt csomagban is van 1-2 kevésbé szimpatikus darab, de így minden ruha sztem 200 Ft volt max, és kaptam vagy 50 ruhát (body, rugdalózó, sapka, kesztyű, nadrág, pulcsi, minden). Ha egyszer már nem lesz rá szükség, szerintem én is így hirdetem meg, hogy x forintért vigyék az egészet, aztán kiválogatja, ami kell neki.

2021. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ment adományba
2021. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
100-200 Ft/db, de nem éri meg a vesződséget.
2021. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!