Vajon ez egy jel?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne hogy szerintetek miért látok kisbaba ruhakat játékokat neten (wishen böngészőben) amikor már nagyon nagyon régen néztem ezeket? Meg gólyákatis egyre többet látunk a párommal és eddig ennyit nemszoktunk latni. Ez egy jel lehet hogy babalesz a dologban vagynemertem. :D :/


2021. jún. 28. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyszer felhozta reklámnak, te meg rákattintottál.
2021. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Igen, minden bizonnyal...

Ez az újfajta terhességmegállapítás? Mert szerintem egy régimódi, jól bevált terhességi teszt inkább megmondja, mint a fejetek felett elrepülő gólyacsalád.

2021. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket nézegetted,utána ezeket reklámozzák.Srmmi jel nincs ebben.
2021. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A gólyák nagyon kiszámíthatatlan állatok. Sose hidd el, hogy nyáron vannak itt. Ez csak az ornitológusok átverése 🤦🏼‍♂️
2021. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Én is többet láttam idén mint szoktam. Remélem hozzám is bekopogtat. 😍
2021. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Szexelni azért szoktatok? Vagy csak várjátok a gólyát a kis csomaggal. :D
2021. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy a többiek írják, valószínűleg egyszer megnéztél egy ilyen hirdetést, utána automatikusan feldobja. Gólyákat meg nyáron sűrűn lehet látni, ha télen írtad volna ki a kérdést, az már elgondolkodtató lenne.
2021. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!