Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mi a véleményetek a Sinsay-ről...

Mi a véleményetek a Sinsay-ről? Rendeltetek már? Milyen minőség?

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépek a ruhák.Minőség nem a legjobb,ennek ellenére néha magamra meg a gyerekre is rendelek.
2021. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, a minősége is jó, olcsó, de nagyon kevés ruha van adott méretből és ha rendelsz hamar küldd el, mert percek alatt fogynak el a dolgok.
2021. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
minden ruha 1 merettel nagyobb
2021. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megdöbbentően jó áron vannak a ruhák. Zsibin nem érte meg használtan megvenni az őszi kollekciót, mert drágábban jöttem volna ki az egésszel. A ruhák szépek, aranyosak, csak szerintem egy mérettel nagyobb kell mindenből, a számozás nem valami pontos. De én meg vagyok elégedve.
2021. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó áron vannak a ruhák és vannak szépek is, de tapasztalatom még nincs vele mert konkrétan SOHA nincs készleten az a méret ami a gyerekemre jó lenne 😒
2021. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Árhoz képest jó minőségűek a ruhák. De igen, sajnos sokszor nincs az adott méretből, ez számomra nem túl pozitív. Nekem eddig a számozással nem volt problémám, mindkét gyereknek jók a méretek.
2021. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként off, mert a kérdező az online boltra kíváncsi, de az üzletekbe ha bemész, ott van, ami a neten nincs :)
2021. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!