Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sinsay gyerekruhák mérete és...

Sinsay gyerekruhák mérete és minôsége?

Figyelt kérdés
Méretarányos / kisebb / nagyobb? Minôségben melyik márkához hasonlít?
2021. aug. 9. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem jó minőségűek és kisebbek is. Millió kérdés van már erről itt.
2021. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanazt írnám,mint az egyes.

Egyszer rendeltem,többet nem fogok.

2021. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

Olvastam korábbi kérdéseket, de fôleg babaméretekrôl volt szó.


Nekem kb. 110-116 kellene. De ha ilyen pepco szintû, akkor ki se próbálom.

2021. aug. 9. 14:26
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Inkább AliExpress szintű. 😂
2021. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A pepcot én szeretem. A sinsay attól silányabb.

2.voltam

2021. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pepco abszolút vállalható ehhez képest.
2021. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Uhh, az azért nem semmi 😮
2021. aug. 9. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Rendeltem Enis. A gyereknek 2 bodyt, 2 nadrágot. Az anyaga nagyon rossz, az első mosás után úgy össze mentek a 86-os méretű ruhák, hogy tesóm 5 hónapos gyerekére lett jó 😂😂😂😂😂de mit várunk pár ezer Ft-ért. H&M azzal nem volt gond eddig
2021. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Hát akkor én leszek a kakukktojás, mert nekem meg nem volt eddig vele semmi bajom. Még csak fél éves a babánk, nem tudom nagyobb méretekkel mi a helyzet.
2021. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Összességében a Pepco jobb, mint a Sinsay. Mind minőségre, mind méretezésre.


Én időnként szoktam rendelni. Kimondottan itthonra, játszani, udvarra, stb. 5 éves lesz a fiam, és hát.. eléggé leharcolja még a ruháit.

Ár érték arányban azért nem vészes és rengeteg kedvenc mesehősös darabért is hozzá lehet jutni alacsony áron. Sokszor van akció és ingyenes szállítás.

Ki lehet fogni azért jó (jobb) darabokat is.


- Fehérneművel (szerintem) ne kísérletezz. A zoknik rettentő műszálasok, úgy csúsznak, mint állat. A boxerek olyan vékonyak, hogy átlátni rajtuk.. pedig fazonra meg jók lennének.

- Rövid ujjú pólói nem jönnek be egyáltalán, viszont hosszú ujjú van pár darab.

A nyomott mintásak sem töredeznek és a szárítógépet is bírják. Ez elég ritka. Anyaguk is jó, nem deformálódnak.

- Pizsiket kifejezetten szeretjük.


Viszont! A melegítő nadrágok baromira el vannak méretezve. Hatalmas az ülep részük, majdhogynem már mellkasig ér... és nagyon bő fazonúak is, egyáltalán nem olyan, mint amit néhány kép mutat.


Én mindig egy mérettel kisebbet rendelek, mint amit amúgy hord és azt vettem észre, hogy inkább erősebb alkatú gyerekekre valóak a ruhák.


Azt szeretem, ha nem jó, gond nélkül vissza tudom küldeni, futárt küldenek, tehát postára sem kell rohangálni és ingyen is van. 1 héten belül visszautalják a pénzt.

2021. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!