Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A Sinsay gyerekruhák számozásá...

A Sinsay gyerekruhák számozásával kapcsolatban mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mosással picit összement (60 fokon mosom a gyerekruhákat), így eggyel nagyobb kellett nekünk, mint a mérete.
2021. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdemes bemenni először üzletbe próbálni? Az üzletekben ugyanaz a kínálat van, mint a webshopban?
2021. aug. 11. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Webshopból még nem rendeltem, mert eléggé elérhető nekünk az üzlet. De meg lehet próbálni az üzletben a ruhákat, igen, kivéve ami csomagban van egyben.
2021. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen rendelek onnan a gyerekeknek, mindig minden jó lett méretben. Egyedül a bodykból szoktam egyel nagyobbat rendelni, mert azok picit szűkösek a kisfiamra.

De szerintem nagyjából méret azonos.

2021. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt probléma a mérettel egyik gyereknél sem.
2021. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok üzletben megszűntették a gyerekruhákat.

Amúgy babaruháknál én azt tapasztaltam, hogy kell az egyel nagyobb méret, főleg bodyból és kisnadrágból, mert elég szűk fazonúak és nem rugalmasak, de ettől függetlenül nem rossz az anyaguk.

Viszont gyerekruhánál már inkább a kisebb kell. 122-est hord a fiam és nem vékony (azért nem is kövér), de (melegíő)nadrágból a 116-os bőven elég, rövidnadrágból idén jó volt a 110-es.

2021. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is egy számmal nagyobb kell mindenből.
2021. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!