Babafotózás a kórházban?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babafotózást és mivel decemberi lessz a baba nemtudom ilyenkor milyen ruhában lehet. Imádom a kis tütü szoknyát hajpántal, de télen? Vagy valami kis csini melegebb ruha kéne? Nemtudom sajnos a kórházban ez hogy megy sőt oda nekem kell hívnom fotóst is? Győri kórház! Köszönöm ha tudtok segíteni 😊
2021. aug. 11. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy milyen hónap van odakint, a kórházban meg fogtok sülni. Simán lehet tütüben. A fotós az ott van helyben, nézd meg itt: [link]


Odajön majd hozzád a fotós, hogy szeretnél-e és milyet.

2021. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megy a fotós, nem neked kell hívni.

Viszont a ruhát amiben fotóztatni akarod, neked kell vinni.

A kórházban adnak ruhát a babára, ha az is jó, ok, de ha tütüt meg hajpántot akarsz, vidd a csomagodban. Az anya, apás szivecske meg plüssnyúl meg ilyenek vannak a fotósnál.

2021. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊❤️
2021. aug. 11. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Én a helyedben nem ezt a kórházi babafotozast választanám. Nekünk botrányosan szar képeket csinált a gyerekeinkrol a kórházi fotós. Utána hívtunk otthonra (5 naposak voltak) és azok nagyon szépek, izlelesek, egyediek. A kórházi meg max elmegy.
2021. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező megvenni a csomagot, egy db ami kimegy a kórház oldalára ingyenes, a csomagot meg vagy megveszed, vagy nem... veszíteni nem veszítesz ha viszed a tütükét majd.
2021. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Derjaderja ***** válasza:
100%

Tavaly én covid alatt szültem, és be volt tiltva a plüssállat, a közös, meg az összes ilyesmi.

Volt nálam saját szundikendő, azzal szabad volt fotózni.

2021. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia :) Én augusztus 25.-én szültem Győrben és tökéletesen elégedett vagyok a fotókkal . Nyugodtan adj rá amit szeretnél , mert utána úgyis vissza öltöztetheted . Én is ezt csináltam .:) Csodás képek lettek a kislányomról.
2021. dec. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!