Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Erdemes meg tartani az elsö...

Erdemes meg tartani az elsö baba ruhait a masodik szamara?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek feleslegesen tarolni semmit, 4 5 ev mulva tudunk csak kis tesot vallalni.

2021. aug. 12. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó. Helyzet függő. Ha nem szeretnéd 4-5 évig tárolni, akkor már meg is van a válasz. Akinek van hely, az tudja tárolni. Akinek nagyon jó cuccai maradtak, és sajnál megválni tőle, az elteszi. Ezt nektek kell tudni!
2021. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem mindenképp, ha van hova tenni, enni nem kér... ha tudjátok, hogy lesz tesó, én tuti nem dobnám ki/adnám el/oda valakinek. Amúgy is drágák, minek még egyszer megvenni majd.
2021. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
3,5 év lesz a gyerekek között, mivel pedig egyneműek lesznek ezért kifejezetten jól jönnek a nagy félretett ruhái, igaz a szezon nem fog egyezni ezért ki kell majd egészíteni, de így is csak pár darabot kell majd vennünk ami elég praktikus.
2021. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok dologtól függ


Pl van-e hol tárolni

Mennyire időtálló és minőségi ruhàk.


Normál esetben azt mondom igen..

2021. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3,5 év van a két gyerek között, én eltettem szinte mindent. Aztán kiderült, hogy ellenkező nemű lesz a kistesó, így kb fél éves koráig használtuk a régi baba holmit, utána újat kapott. Ez alapján azt mondom, hogy a semleges baba dolgokat érdemes tárolni, nagyobb babára meg nehéz szamolni, úgyis újat veszel majd, ha más testalkatú lesz vagy más évszakban születik.
2021. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagy korkülönbségre készülünk, így eladtam mindent. Nincs helyünk tárolni egyelőre.
2021. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha helyhiány van akkor én kiválogatnám az unisex darabokat, amik barmilyen neműnek jók, a többit pedig ekajándékoznám.
2021. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megtartottam, lány helyett fiú lett. Szerinted?... tizedét se tudtam használni.
2021. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
En attol tartok, hogy tarolom, aztan ellenkezö nemü lesz, esetleg kesztetest fogok erezni hogy a kisebbnek is ujakat vegyek :))
2021. aug. 12. 18:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon sok ruha gyűlt össze a 3 év alatt. Jelenleg várandós vagyok, és ellenkező nemű lesz, ráadásul még az évszak is teljesen más lesz.

Mindezek ellenére sem bántam meg, hogy eltettem a kislányom ruháit, bár kb. 70%-át nem tudjuk használni majd.

Mi reménykedünk még egy 3.-ban is, talán majd akkor... Ha meg nem, akkor nyitok majd egy webshop-ot.

2021. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!