Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sinsay,zara,mango márkájú...

Sinsay,zara,mango márkájú gyerekruhákról milyen véleményetek van?minőség,méret szempontjából?

Figyelt kérdés
2021. aug. 15. 16:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még a h&m is érdekel.
2021. aug. 15. 16:42
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sinsayrol naponta van itt kerdes az utobbi hetekben, nezd vissza. Ird be ide a gyakori keresojebe ezeket a neveket, aztan biztis kiad rengeteg kerdest, h&m-rol, zaraol is biztosan.
2021. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Úgy látszik van akinél betalál a sok reklám és elindul a pavlovi reflex 😂🤦🏻‍♀️
2021. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Konkrétan mind a három márkáról volt napi 3 kérdés az elmúlt hetekben.
2021. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Zara jó márka, kényelmes, jóminőségű anyagok is vannak, meg persze pár silányabb is, de az a ritka. Divatos holmik, de meg kell nézni, hogy kényelmes is legyen, ne csak szép.


Sinsay silányabb minőség, átlagosan divatos, közepesen kényelmes, inkább olyan, mint egy jobb pepcos ruha, csak divatosabb.


H&M jó minőség, kényelmes, közepesen divatos, mert bele lehet választani egy két bénább darabba is.


Mango jó minőség, divatos és kényelmes eddig minden darab, amit vettünk, csak inkább egy mérettel nagyobbat vegyél.. a 122es ünneplőnek rövidebb az ujja, mint a 121 centis lányomnak. De minőségi, kényelmes és divatos, sosem tűnik olcsónak vagy gagyinak, viszont sokszor "nagygyerekes" a kisgyerekekre való holmi, hogy ne mini felnőttnek öltöztesd ott figyelni kell, és a zaránál is.

2021. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

4, és nem tűnt fel, hogy ugyanaz kérdezi? 🤭

~93 centis kisfiára ruhàt vadászó anyuka.

2021. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindegy,rendeltem aztán max visszaküldöm,előrébb nem lettem itt...
2021. aug. 15. 19:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Lol
2021. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ha én leírom hogy szeretjük, más meg hogy nem, azzal előrébb vagy?

Saját tapasztalatod számít, hogy a te gyerekeden hogy áll.

Amúgy millió kérdés van a márkákról, nézd meg, azzal se vagy előrébb.

2021. aug. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Chokkanch válasza:
50%
Sinsaytol rendeltem 3 éves gyermeknek ruhát . Nagyon jo minőség van Náluk ! Az ára is szuper !Én ajánlom mindenkinek akinek kicsi a gyeremeke, mert az tudja, hogy milyen gyorsan nőnek és nem mindegy az ember mennyiért tud vásárolni rájuk!Ráadasul divatosak is.
2021. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!