Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyi dzsekit,kabátot vesztek...

Mennyi dzsekit,kabátot vesztek?Van külön ovis kabát meg otthoni is?Overált is vesztek?Kezdi az ovit a kislányom.

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam is most kezdi.

Óvodába járós kabátja kettő lesz, hogy tudjam váltani ha összepiszkolja.

Itthoni, udvaron szaladgálós kabátja több is van, sok mindent örököltünk tesóm fiától.

Overált én már nem veszek. Sosem szerette. Az ovi 5 percre van, meg azért olyan nagyon hideg sem szokott lenni. A vastag nadrág+harisnya bőven elég szerintem.

2021. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az oviban van egy "trágyás" overál nadrágjuk és kabátjuk, amit csak hétvégén vagyok hajlandó kimosni (hétfő délelőtt már tiszta sár, annyit hemperegnek ősszel/télen is) és van "elmenős" kabátjuk. A normális overál nadrágot csak téli sportokhoz használjuk.
2021. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiam is most kezdi az ovit.

Ugyan úgy csináljuk majd, mint eddig. 2 elmenős kabát, ha az egyik koszos, lehessen mosni.

2 itthoni kabát, szinten ez okból.

Overálja meg van egy, de az arra van, ha pl elmegyünk szánkózni...

2021. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, oviban dolgozom


Az overál nem a hideg miatt praktikus, hanem a nyirkosság miatt. Szitáló esőben is kinn vannak a gyerekek az udvaron, vagy ha 10 perce még zuhogott, de már nem és csuszdáznak, leülnek a homokozó szélére (még akkor is, ha 10x rájuk szóltunk, hogy nem kellene) és csak simán elesnek, amitől egy melegítő-harisnya is gyorsan átázik.

2021. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincsenek kint szitáló esőben.
2021. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4!

Nálunk ilyenkor pl egyáltalan nem viszik ki őket 🤷‍♀️

2021. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

4 kabatja van, ahogy elottem is írjak. 2, ami elmenos,hogy lehessen mosni,ha ha egyik koszos. Ketto pedig jatszos, abbol egy itthon van,egy meg az oviban.

Overalja van egy,de nem hordja, csak ha nagy a ho es kint jatszani akar. Az meg nincs evek ota nincs, szoval lehet nem is jo mar az az overal😅.

Egy sinadragja van meg, mivel sielni szoktunk menni.

2021. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

5,6


Ez elég szomorú.


A szemerkélő eső még ok, de azért ködös, nyirkos időben vagy eső után jobb a gyerekeknek, ha kinn vannak, mint összezsúfolva egész nap a csoportszobában.

Nálunk zuhogó esőt vagy súlyos mínuszokat leszámítva 10.30-kor ki kell menni. Bevallom, hogy mi felnőttek néha nehezen viseljük, de a gyerekek szeretik.

2021. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8: ha szomorú, ha nem így van. Mit tudok vele csinálni?
2021. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, persze, nem a szülők tehetnek róla.
2021. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!