Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Lotto márkájú cipő használható...

Lotto márkájú cipő használható első cipőként?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptunk egy szép Lotto márkájú cipőt, amibe már bele is nőtt a kicsi lába, viszont nem tudom, hogy viselhető-e első cipőként, mivel tisztában vagyok vele, hogy az első cipőnek több kritériumnak meg kell felelnie.
2021. aug. 28. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ szerintem, hogy mennyire stabil a gyerek. A fiam pl 11 hónaposan elindult, és olyan magabiztosan, masszívan járt rögtön, hogy csak lestünk, alig emlékszem olyanra, hogy elesett vagy seggreült volna. Neki egy kis Nike cipőt vettünk, és nagyjából azonnal "szaladt" benne, pedig nem egy kimondott babacipő-márka. Arra figyeltünk, hogy könnyű legyen, és jól tartsa a lábát/bokáját, de amúgy egy rendes, kemény talpú cipő volt, mint amilyen gondolom a Lotto is.

Lányom ezzel szemben 13 hónaposan indult el, sokkal bizonytalanabb léptekkel, el-elesve, járás után kb. még 3 hétig fel sem tudott egyedül állni, csak valamiben megkapaszkodva. Ő egy hajlékony, rugalmas talpú Elefanten cipőt kapott, és még abban is eleinte lecövekelt, alig-alig mert menni. Aztán amikor már profi volt, akkor második cipőnek vettünk neki hasonlót, mint amilyen a fiamnak volt az első.

2021. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!