Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Őszi-téli cipőt szeretnék 2...

Őszi-téli cipőt szeretnék 2 évesnek, de honnan, és milyen márkát?

Figyelt kérdés
Tavaly Adidas cipőt vettünk Sport Factory-ból a keresztfiunknak. Sokáig tudta hordani és szinte mindig az volt rajta, most viszont anyuka rettenetesen ragaszkodik a D.D. Step cipőkhöz. Árban kb egyformák. Ti melyiket vennétek? Milyet hord a gyereketek?

2021. aug. 29. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Mindig Szamost vettünk.
2021. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Nejem a szamos és a dd step nem tetszik. Volt neki mind a kettő, de olyan ormótlan, ő se szerette.

Elephanten a Deichmannban nagyon jó márka és igényesek a cipői. Nem olysn csilivili furcsa szinek keveréke.

2021. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Nekem sem tetszene, ha nem tudnám megvenni.
2021. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, a D.D.Step cipők nekem sem tetszenek, még a szandálok és kis vászoncipők között akad egy-egy de az őszi cipők és csizmák brutálok :)
2021. aug. 29. 16:20
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
#3 az Elephanten sem olcsóbb. Csak szebb. 😉
2021. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*elefanten
2021. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Azt venném, amit a szülők jónak látnak.
2021. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

5


De a gyerekre bem biztos, hogy jó.


A fiam lábára rá sem emgy az Elefanten, csak, ha 1,5 számmal minimum nagyobb.

Superfit sem.

Nike, és DD step jó neki.

(Magas lábfej


1,5 èves.


Én DDstepet vennék, mindenképp barefood talpút

(Szamos nem tetszik nekem sem)

2021. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Éppenséggel pont Ddstepet tervezek venni. Most először. Barefoot talpút. Nekem tetszik. Tavaly Bundgaard cipője volt, de most sehol nincs méret és a ddstep nem 18 ezer, mint a B.

Adidast semmiféleképpen nem vennék. Se Nike-ot. Túl vastag, túl merev a talpuk. Nagyon ormótlanok.

2021. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem az Elefanten túl csicsás.

6 éve DDStepet veszek a lányaimnak (cipő, szandál, csizma). Mindig visszafogott, egyszerűen csinod és tartós. Edzőcipőt sportolásra adok csak a gyerekek lábára, az szerintem nem utcai viselet.

2021. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!