DD Step Barefoot cipőivel kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés
Lassan elindul a lányom, nézegetem milyen cipőt kéne venni, ez szimpatikus. Valaki használt ilyet?
2021. szept. 23. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most ilyen van a 2,5 évesnek. Hát, jobb barefoot cipőnk is volt már...pl: Protetika, Bundgaard.

De van, aminél jobb. Frodo barefoot cipőt ne vegyél.

Egyébként meg: jól mérd meg a gyereked lábát! A szélességet is. Olyan oldalról vegyél barefoot cipőt, ahol ezt is feltüntetik, vagy legalábbis ott nézd ki a modellt!

2021. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szeretem


Mind2 gyerekemnek olyanja is van


Télit is olyat vettem


Eddig is ilyenjük volt


3 és 1,5 évesek

2021. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk a D.D. Step nagyon nem vált be. Rövid idő alatt szétjött az összes. Inkább ahogy az első válaszoló írja, Bundegaard vagy Protetika
2021. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt, nem rossz.

Méretre nagyon figyelj, igaz az én fiam már 6, a jelenlegi nem barefoot, de másból elég a 30-31, D.D.Stepből meg kell a 33! A kisebb méretnél is volt jelentősebb eltérés.

2021. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes

Nálunk ez az, amiből pont méret kell, minden másból nagyobb, mert a magas làbfeje nem ment bele mondjuk egy Superfitbe vagy akàr Elefantenbe.. vagy alacsonyabb kategóriás mondjuk bobyshoes/cup cake-be


Egy dd.step cipőt sem gyúrtak szét mèg..

Talpuk nem kopott meg, el is tudtam adni mind.


Nekem ami a vajom, hogy nagyon kevés szép van..

Nekem csicsásak.


Nem barefood a ponte20 a ddstep enyhén supináltja...szebbek a színek, fazonok de az viszont szétmegy.. vagyis inkább a felületük lesz vállalhatatlan..

2021. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3

Bundegaard-ot hol tudunk próbàlni a gyerekekkel?


Én rendelni nem merek cipőt próba nélkül

2021. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-is, nyugodtan rendelj, ha pontosan méred a lábát (hosszát is, szélességét is), és rahagyod a javasolt 0.5-1 cm-t, akkor jó lesz a cipő. Ha véletlenül mégsem, ki fogják cserélni másik méretre.
2021. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!