Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Melyik a jobb?h&m vagy az f&f?

Melyik a jobb?h&m vagy az f&f?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem H&M , de az F&F sem rossz
2021. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő szuper.
2021. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a h&m-ben gyakoribb az, hogy valami tetszik, de inkább átlagos ruhák vannak. Az f&f-ben nincs olyan sok, ami tetszik, de amikor valami jó, akkor sokkal szimpatikusabb, mint a h&m.

Minőségében kb ugyan ott vannak

2021. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő tetszett bár az is igaz hogy lányomnak sokal több H&M ruhája van volt mint f&f .
2021. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hasonló. Mindkettőt szeretem. Viszont most megtanultam, hogy ha rendelek h&M -ből, minden legalább egy mérettel nagyobb, szóval kisebbet kell rendelni...
2021. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Én is mindkét helyről szoktam vásárolni, megvagyok elégedve velük, de ha H&M-ből veszek akkor valóban érdemesebb eggyel kisebb méretet venni mert hatalmasak.
2021. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én nem veszek kisebbet ezért mert ezek a ruhák dupla szåmozåsuak .
2021. szept. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettot szeretem.


A H&M-ben tobbszor talalok olyat, ami tetszett, nagy a valasztek es sok az ujdonsag. Sokszor van jo akcio, szeretem, hogy van lehetoseg online rendelesre, viszont a meretezese kicsit fura. Altalaban egy merettel kisebbet kellett vennem, mint a tobbi markabol, de gyakran belefutottam nagyon alul meretezett darabba, amikor a 110/116 meretet hordta a fiam.

- fehernemuket szinte csak innen vesszuk (meg c&a), sapkai is nagyon jok, pizsamai szinten, bodykat kifejezetten imadtam


F&F alapbol eleg draga, viszont ha akcio van, verhetetlen.

Keves a valasztek, nem igazan raknak ki uj dolgokat (nalunk), sokszor agyon mintazottak, meg a nagyobbaknak valo ruha is (de ez nyilvan egyeni h kinek mi), viszont minoseguk nagyon jo.

A H&M-ben vasarolt ruhak sokszor bolyhosodtak, F&F soha.

- vekony hosszuujjukat szinte csak itt veszek, mert ezek nem deformalodnak, nyulnak es hasonlo, rovid ujjuit is szeretjuk.

- ha vastag melegito kell, azt is altalaban itt keresem, mert tenyleg melegek, egyedul az nem jon be annyira, hogy kb csak csomagban (3-4-5 darab) lehet venni

2021. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem a h&m mostanában egyre rosszabb,hamar bolyhosodnak.pl: a gyerek melegítők.
2021. szept. 30. 09:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos a melegitoi ilyenek es a pulcsik is. Egy nap ovoda es ugy jon haza, mintha valami agyon hasznalt darabot adtam volna ra.

Gyerek, nem all vigyazban, jatszik, rohangal, leul stb… elfogadom, hogy nem orok eletuek, de mas markanal kevesbe veszem ezt eszre… es tenyleg volt olyan darab, ami elso nap utan vallalhatatlan volt.


Amugy, tudom, hogy a kerdes nem errol szolt, de en a Takko ruhait is szeretem. Nekunk bevalt, szerintem egy probaf meger.

2021. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!