31+5 naposan korai lenne kimosni a baba ruhákat? Jövő hónapba tudnánk csak szárítógépet venni.

Figyelt kérdés

Kertes házban lakunk,de kicsi a házunk,és bent nehezen száradna meg a baba ruha,és csak jövő hónap végén tudnánk szárítógépet venni.

Így is napi 2 mosás van.

Most még szép idő van nálunk,és 3-4 napig maradni is fog,aztán eső,es lehűlés :(


2021. okt. 1. 21:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem nem túl korai,bár még van idő bőven.
2021. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is a 34-35 hét körül terveztem,abban reménykedtem hogy addig össze jön a pénz a szaritógépre.
2021. okt. 1. 21:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már 2 hete elkezdtem. Kaptam egy csomó ruhát, adta magát, hogy mosás után kerüljön a szekrénybe.

Annyi mindent kell mosni, nem akarom a végére hagyni, pedig van szárítógépem.

Ma vagyok 32+1 hetes.

2021. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent nyáron mostam ki, mert ki tudtam rakni a napra. Utána beraktam a dolgokat egy fóliás zsákba, így nem lettek porosak, és 37. héten átvasaltam az első ruhákat, textilpelenkát, pokrócokat, stb. Szerintem nyugodtan mosd ki most, majd később kivasalod.
2021. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elég sok baba ruha van,szerintem is elkezdtem ma kimosni őket.

De ha mosás után vasalás, majd menne a szekrénybe? Gondolom addig nem porosodna be.

2021. okt. 2. 10:28
 6/12 A kérdező kommentje:

Ma kivasaltam mindent,úgy érzem fogytán az erőm..

Elég ha letakarom valamivel a baba ruhákat?

2021. okt. 8. 18:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom a saját ruháitokat sem takargatjátok...

Tedd be a szekrénybe és kész.

Én augusztusban kimostam őket, novemberben szülök.

2021. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én januárban mostam, kivasaltam minden 50-56os ruhát. Márciusban szültem.

Nem kell azt takargatni, csak nincs akkora por hogy meglátszódjon rajta.

2021. okt. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk azóta sincs szárítógépünk, mert nem fér el a fürdőben csak egy felültöltős gép. Túléltük két gyerekkel :) 30-32 hét környékén mostam és vasaltam ki mindent. Az elsővel a 35. héten már kórházba kerültem végül, úgyhogy nem volt korai. Nem lettek porosak a ruhák a zárt szekrényben.
2021. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elején használtam szárítógépet de rájöttem, hogy néhány márka összemegy benne így inkább ruhaszárítót használok. Hiába a kímélő program..
2021. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!