Takkoban van téli gyerek overál? 98as fiú és lány is kéne.

Figyelt kérdés
2021. okt. 4. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Odamész, megnézed.

Googli, tel.szám keresés, felhívod.

Szivessen. 😉

2021. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Lepontozhattok, de szerintetek véletlenül nincs más válasz egy ilyen kérdésre?
2021. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
De igen van más válasz is.Amúgy meg épp engem is érdekelne. És nem mindenkinek van autója, hogy csak pikk-pakk oda ugorjon.Vagy mondjuk nem is abban a városban lakik. Előtte érdeklődik egyáltalán érdemes-e neki indulni. Nem tudom ez miért fáj neked? Arra van eszed,hogy bunkón kommentelj,és még vissza is gyere megnézni mennyire pontoztak le,sőt még plusz kommentre is. Ennyi erővel már elugorhattál volna a takkoba megnézni a kérdezőnek van e overal... úgyis látszik,unatkozol...
2021. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Spec igen, unatkoztam és olvasgattam és újra előjött ez a kérdés, baj?

Írtam, lehet telefonálni is. 😉😘🤷‍♀️

2021. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

4es csak, hogy végképp kiborulj rajtam, igen unatkozom, alszik a lányom, a tv meg nem érdekel.

Takko honlap... méretre rászűrve nincs, de ha magára az overál szóra szűrsz, akkor is csak 74ig dob ki 2 félét.

Szivessen.

Egyébként meg, ha ezen az oldalon feltesz valaki egy ilyen láma kérdést úgy mégis mire számít? Hemzseg az oldal a trolloktól és igen, jelen esetben én is az voltam, de legalább ártó szándék nélkül, de akár lehettem volna tetű is és beírom, hogy ja persze van, ma vettem a lányomnak. Akkor rohantok, mert azt írtam, hogy van, közben pedig maga a takko honlapja szerint nincs? Tényleg? Lehet rám berágni, de gondolkozni sem ártana néha. 🤷‍♀️

2021. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Országlakó ***** válasza:
100%

Anonim: Igen, nekem is ez lett volna rögtön,ami beugrik, hogy honlap,telefon..Mert bizonyára nem tud csak úgy elugrani megnézni, és ha kettő kell neki, lehet,hogy két gyerek...Akkor meg főleg nem egyszerű.

Mire itt beírnám a kérdést,mire egy héten egyszer megjelennek a kérdések... A honlap és telefon pedig rögtön és pár perc.

Csak még annyit: a szívesen az egy s. :)

2021. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Országlakó ***** válasza:
100%
A PEPCO-ban előbb találhatóak ilyen pici holmik,mint a TAKKO-ban.
2021. okt. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
6, tudom, hogy egy s, kíváncsi voltam ráugranak -e. Trollkodós kedvemben voltam a nem alvás miatt. 😉😅
2021. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kìnai vagy indonèziai èrdekel?
2021. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!