Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért szidja szinte mindenki...

Miért szidja szinte mindenki a Pepcos ruhákat?

Figyelt kérdés

Nekem érdekes módon soha nem volt semmi bajom velük, de mindenki lehúzza, hogy milyen gáz, rossz minőség.


Totál méretarányosak, sőt valamelyik darabból még kisebb is kell, mint más márkából.

120 cm magas, 24 kg fiamra a 116 vagy 122 simán jó, pedig nem vékony.

Szárítógépet is bírja. Nem megy össze, nem deformálódik. Egy matricás pólón viszonylag hamar megtört a minta, max ennyi volt a hátrány.

Szeretem, hogy nem bolyhosadnak, ellenben egy 7 ezres H&M pulcsival pl…


Megszoktam nézni mit veszek.

Én is fogtam már meg olyan darabot, aminek éreztem az anyagán, hogy totál műszálas vagy épp pelenkavékony.


2021. okt. 12. 15:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem rossz minőségűek.

Olcsó, de olyan is. Nekem pl egy mosás után összement a gyerekem gatyája...

2021. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%

Tegnap már leírtam, meg egy párszor, mindig le vagyok érte pontozva.

Úgy kell feltépni a gyerekre, mert annyira merev az anyaguk, leizzadok, mire ráadom.

2021. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Hiába vettem két mérettel nagyobbat, mint amekkora kell, az első mosással összement, pedig nem mosok 60-nál több fokon. A színe is hamar fakul.
2021. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%

Én sem szeretem, legtöbb olyan műszálas, ócska anyagból van,hogy két mosás után,olyan bolyhos,mintha születésem óta nem lett volna más ruhám.

Legtöbb pólójuk is olyan,hogy széle,hossza egy ,ha néhányszor felveszem szinte már igénytelen hatást kelt, annyira nyúlott.

Talán egy olyan szoknyám van, aminek semmi baja.

Ráadásul annyira tucatáru minden náluk, még akkor is,ha elfogadható kinézetre, hogy egy kisvárosban,ahol van üzletük nagyjából minden 20.nő ugyanabban a pólóban mászkál,mint én.

2021. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Magamnak nem találok semmit, nem is stílusom, de ránézésre is gagyinak tűnik, de a gyereknek tök sok mindent vettem már… melegítő, pulcsi, rövid-hosszú ujjú, fehérnemű, minden jó volt.


Merev? Szerintem tök puhák, főleg a pulcsik.

Nekem nem ment össze egy darab sem, mondjuk más márkából sem.

Nekem a Sinsay ruhák olyan kemények és rugalmatlanok, pedig azt nagyon sokan szeretik

2021. okt. 12. 15:54
 6/29 anonim ***** válasza:
39%

Én leginkább leggingset veszek a pepcoban, néha egy egy pólót vagy kiegészítőt. A gyerekkiegészítők cukik és jó minőségűek, már amennyire a műbőr szőrős táska az lehet:)


A leggingseinek kivétel nélkül alacsony a derekuk, ha a gyerek guggol, mindig kilóg a bugyija, mind csupa csípőleggings, de a legtöbb kellemes rugalmas pamut, és 400ftért rohadtul nem érdekel, ha fakul(nekemis), meg kap hozzá egy hosszabb felsőt. Pólóknál a legtöbb ócska, pulcsiknál is. Úgy kell kitúrni, mi jó felsőknél. Szerintem egyébként Reserved is ez a kategória és a C&A is, meg a sinsay is. H&Mben csak néha futok bele ócska holmiba, Nextben, Zarában ugyanígy, Mangoban, Okaiidiben, Tchiboban soha.


Szerintem sokan nem értenek egyébként a kellemes anyagú ruha kiválasztásához, vagy egyszerűen nem tetszik nekik a minta, ami van rajta. A gyerekemnek sötétkék, szürke, rózsaszín egyszínű leggingsei vannak, a mintásak mindig hamar fogynak, az egyszínűkből meg ott a kupac.

2021. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a pepcos cuccok beváltak. A H&M az, amit túlárazottnak tartok a minőségéhez képest.
2021. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
28%

A règiek baromi rosszak


Az újabbak közül a drágábbak jók..


De gyerekformafüggő is szerintem


Lány farmerek formàtlanok


Ár értékben nem rossz..

Mert a HM-ből egy farmer a 2 évesemre 6000

Itt meg cscak 1200


De van ez is az is


Nagy ruhákról nincs tapasztalatom

2021. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az az érdekes, hogy neked "érdekes módon soha" ;)

Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor vettem ott valamit, de mind csalódás volt.

Azonos méretű bodyk teljesen más hosszal, kötött áru (kesztyű) még használat előtt bomlani kezdett, harisnya eltérő lábhosszal (kibontàs után derült ki).

Olcsó, hamar elcsábulna az ember, de már nem teszem.

Szerencsére a kisebbik gyerekemre már nincs méret a babarészen, a nagyobb gyerekekre való ruhák pedig még csak olcsónak se mondhatók.

2021. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%

Nekem semmi bajom nincs velük, csak ritkán jutok el pepcoba. Nem mentek össze soha, igaz, én 40 fokon mosok. Puhák is.

Csak kár, hogy a fiú részlegen alig van valami választék, amúgy többször venném arra az irányt.


(Nekem a sinsay is bejött.)

2021. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!