Hol tudnek rendelni teli babaoverallt?

Figyelt kérdés
Ma voltam: pepco, reserved, h&m es kb semmi... 86 meret kene nekem. A pepcoban egy fajta volt ami nem tetszett :( reservedbe semmi, h&m ben pedig nem volt meretben. Ennyire nincs valasztek 1-1,5 eveseknek teli overallbol? Neztem a h&m oldalat ott ia a 86 os van kifogyva. Szulok ti hol rendeltek vagy vasaroltok a gyereketeknek?

2021. nov. 2. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Én a h&m-ből szoktam pont, de ősszel, ilyenkor nehezebb.

Next esetleg?

2021. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Sinsay
2021. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Egy hónapja megvettem. Akkor érdemes, nem most.
2021. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Az a durva, hogy rohadt nehéz találni, azonnal kifosztják, én konkrétan már tanultam ebből és augusztusban meg szoktam venni a téli overállt mert ahogy bejön a hideg kb esélytelen találni egy valamirevaló overált bárhol is. Nextdirecten próbáld meg esetleg ott egész sok fajta van még, sok szerencsét.

[link]

2021. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Én szétnéznék Facebook market place-en. Ilyenkor nagyon sokan árulnak overálokat. Szinte alig használtan. Hátha találsz valamit.
2021. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Nekem vastagat sikerült venni H&M-ben, átmenetit már nem.

Ekkor néztem szét a marketplace-en, hát annyi van feltéve, hogy megbántam, hogy a vastagat is nem ott vettem, féláron.

2021. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek. Ebbol most tanultam :/ en is a nextet kezdtem nezegetni csak kicsit felek hogy nem amgyar oldal es keson erkezik meg
2021. nov. 2. 15:19
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Én tőlük rendeltem, és nagyon jó minőségű cuccaik vannak, és hamar is megjött.

2021. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tesco F&F esetleg? Azt hiszem múltkor láttam ott is.
2021. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oda sajnos most nem tudtam elmenni, de lehet majd megnezem, koszonom :)
2021. nov. 2. 16:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!