Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen lábbelit érdemes venni...

Milyen lábbelit érdemes venni neki?

Figyelt kérdés
Egy éves kisfiúnak milyen lábbelit érdemes venni télre? Most egy H&M-es vízálló baba cipője van, de már kezd kicsi lenni neki. A Sinsay oldalán van hasonló, de az is csak 12 hónapos korig jó. Járni nem tud, inkább babakocsiba kellene, meg esetleg hordozóba. Nem akarok túl drágát sem, mert csak pár hónapot használná a fiam.

2021. dec. 29. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan tutyit csak nagyobba
2021. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Néztem, de sajnos jelenleg nincs készleten.
2021. dec. 29. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Máshol is kapni.
2021. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet kapni. Ha egy tutyit nem tudsz venni egy nem járó gyerekre, később mit csinálsz? Elkezd járni már bonyolultabb lesz.
2021. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont hogy inkább mindenhol rendes cipőt látok. Ilyen vízálló, melegebb cipőket nem. Vannak persze kis tutyik, de azok inkább lakásba valók. De ha leírjátok, hol van az a mindenhol, megköszönöm!
2021. dec. 29. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a brendonban vettem, meg kangaboo-ban, lakásba valók is jók ha nem jár szerintem.
2021. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pepco-ban is volt a múltkor.
2021. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!