Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit adjak a bundazsák alá egy...

Mit adjak a bundazsák alá egy 8-9 hónapos babára?

Figyelt kérdés
Miután sikeresen megfázott beszereztem egy téli bundazsákot (kaiser), mert imádunk kint lenni, ha esik, ha fúj. Nem tudom mit kéne ráadni még, hiszen már nem újszülött, nem akarom túlöltöztetni

2021. dec. 29. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Hosszú ujjú body, harisnya, vastag nadrág, póló. pulcsi, kabát, sapka, sál, kesztyű.. Lehet soknak hangzik, de inkább legyen melege, minthogy megfázzon az utcán. (Én még be is takartam egy pléddel)
2021. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Jesszus, első. 😄 1 hetes koruktól sétáltunk a téli gyerekeimmel, benti ruhára (body+rugi) csak az overál és a sapka került plusszban. Közösségig egyik sem volt beteg.
2021. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
1 ez a tuti megfázás, csupa víz lesz mindene úgy jobban megfázik.
2021. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

1-es, te eszednél vagy ? 🙄🤦🏻‍♀️


Kerdezo: hosszú ujjú body, vékony nadrág es ra a bundazsak. Tilos beoltoztetni. Ja, es megfazni nem lehet, csak baktériumtól es virustol megbetegedni aminek köze nincs a homerseklethez.

2021. dec. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

#1


Csak szólok, hogy a túlöltöztetés ugyanolyan veszélyes, mint ha alulöltöztetnéd. Többek között a bölcsőhalál kockázatát is növeli.

2021. dec. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

1


Olvasd már vissza a válaszod... te beteg vagy?

2021. dec. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#1 ez rengeteg ruha, még ígyis sokszor beizzad mikor behozom és mire levetkeztetem vagy mielőtt kiviszem már bemelegszik

#4 köszönöm, akkor nem adok rá, csak vastagabb öltözéket, de sem kabátot, sem overált

2021. dec. 30. 08:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Én bundazsák alá egy vékony kabátot szoktam adni a vékony benti ruhára, mert annyi még pont “kilóg” a melegből ahogy mozog/nézelődik. (9 hónapos)
2021. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ide írom, hátha valaki ugyanolyan "tanácstalan"

A benti ruhában teszem be, mikor kint is egészen enyhe az idő (5°C vagy afelett)

Vastag, bundás naciban és dzsekiben vagy bundás pulcsiban, ha már a 0°C-hoz közeledik a hőmérséklet

Mínusz fokokban pedig egy vékony, de kinti kezeslábasban.

Sapkát és sálat mindig adok rá, mert a nyaka és a feje ki-kilóg mocorgás közben

2022. jan. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!