Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Aki januárban szült, milyen...

Aki januárban szült, milyen méretű overalt, bunda zsákot vett a picinek? Azon gondolkodom, ha 62-est veszek az nem lesz elég neki , mert kinövi hamar, viszont a 68-as meg túl nagy.

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 05:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Én igaz kaptam,de 56 at.A lányomra ez is nagy volt,mert koraszülött volt.44cm rel született.Hihetetlenül gyorsan nőnek.Babakocsiba betakarod,senki nem fogja látni,hogy nagy.Inkább nagyobbat vennék.Viszont a 62 es is elég lenne szerintem egy jó darabig..
2022. jan. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%

Decemberi baba. 62-t vettem, 52 centivel született. Mivel nagynak mutatta magát az ultrahangon, nem mertem kisebbet venni, nehogy ne legyen jó.

Ebben most elveszik ugyan, de ha már benne van a kocsiban, be van takarva, senki nem látja.

Mivel H&M-es, tehát nagyon nagy méret, szerintem jövő télre is jó lesz :)

2022. jan. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Január közepén született. 1 db plüss overállal készültem neki, ami 56os volt. H&Mben vettem, mert úgy hallottam, ott kicsit nagyobb méretek vannak.

50 centivel született, és a hideg időt simán kihúztuk az 56os overállal. Az elején szinte elveszett benne. Már a 62es ruhákat is növögette ki, mikor eltettük és váltottunk kocsikabátra.

2022. jan. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2, ez azért elég naiv gondolat. :) Márciusban 52-vel született gyerekem 74-es hm téli overált hordott a következő télen.
2022. jan. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

56overált vettem, bár mi február végére vártuk, de jan. 14-én született

Mit ne mondjak... elveszett benne a maga 43centijével:D

Idén már lassan 1éves lesz, most 74-82es overallt hord

Meg van egy 92es is itthon, ha hurcival megyünk azt adom rá

2022. jan. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54 centivel született a fiam, az 56-os overál bőven jó volt rá, a 62/68-as méretben szó szerint elveszett. Mondjuk az Lidl-s volt, az viszonylag nagy méretezés.
2022. jan. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az enyém most 62-es 3 hónaposan.
2022. jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A lányom februárban, a fiam januárban született, mindketten 62-es méretű bundazsákot kaptak. Lányom kicsit elveszett benne, de annyira nem volt vészes, hamar belenőtt. Ha 56-osat vettem volna, szerintem nem sokáig tudtuk volna használni, főleg a fiamnál.
2022. jan. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

2-es , aranyos, hogy ezt gondolod, de jövő télen a nyakam teszem rá, hogy minimum egy 74-es overál fog kelleni. 😉


Én 56ost vennék. Az szerintem egy újszülöttet kivisz, mert általában azért nagyobbak az overálok. Kb 3 hónapot tuti jó rá, az meg már már tavasz, jöhetnek a vékonyabb dolgok.


Ui. Ilyen kis méretben érdemes más anyukáktól apróért (üzleti árhoz képest) venni. Kimosod, és olyan, mint új korában 🙂

2022. jan. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

2. Ne tartogasd jövő télig. Az én fiam októberi, pici baba volt épp most növi ki a 62-es h&m-es overált.


Kérdező, nem vennék 62-nél nagyobbat, mert a 68-as pont akkorra lesz jó, amikor már nem kell overál.

2022. jan. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!