Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 3 hónapos kislánynak milyen...

3 hónapos kislánynak milyen ajándékot adnátok?

Figyelt kérdés
Valami különlegesebbre gondoltam, nem rugdalozó stb., mert minden alap dolog megvan már neki :) Valamilyen különlegesebb készségfejlesztő játékra gondoltam, ami nem átlagos és biztos nincsen neki. Köszönöm előre is :)

2022. jan. 17. 20:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Rágógyűrű plüss állattal keresztezve :)
2022. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Utalvány. Szerintem ez a legjobb és egyben a leghasznosabb is.

Rossmann, DM, Bababolt…

Amikor tőlem valaki megkérdezte minek örülnénk, ezt mondtam.


Nem, nem tudtam örülni a sokadik cukimuki kis ruhának (szörnyű anyag, idétlen minta, egyáltalán nem kényelmes darab), sem az újszülött méreteknek (amit sosem tudtam ráadni, mert már akkor kicsi volt), vagy a 80-as nyári ruhácskának ~majd belenő címszóval… ami tél közepén lett volna jó.


Ugyanígy lett 8 db szundikendőnk, legalább 20 db rágókánk, csomó fürdőjátékunk és még sorolhatnám.

Kaptunk bőven 1 éves kor felettieknek való játékot is, eltettük…


Pelenka, popsitörlő, krémek… fogyóeszköz, igen, de pont ezekre jó az utalvány.. olyat veszek, ami bevált és épp szükség van rá.


Nekem pl. az is jól esett, ha hoztak gyümölcsöt vagy épp ebédet.

2022. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!