Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen méretűt vegyek szerinte...

Milyen méretűt vegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Elvileg 50-es az újszülött babaméret, de lehet 56-os is, mert sok ruhadarabon az áll, hogy 50-56, épp szombaton nézelődtem a bababoltokban.


Viszont ha nem 50-56-os méret, csak 50-es, 56-os, melyiket vegyem meg. Bocs a bénaságomért, csak első gyerek. 😂 Mi van, ha a picur pl. 53 cm-re születik majd meg? Akkor kuka az összes 50-es méret? Jó lesz a második gyereknek? 😅 Előre nem tudni milyen magas/hosszú lesz a baba. Vegyek mindkettőt? Melyikből kell többet? Ti hányat vennétek?



2022. márc. 14. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 56os méret, amivel jobban jársz. Ha meg nagyon apró a kisbaba, akkor párat tudtok venni, ha hazaértek a kórházból. Az elején nagyon gyorsan átnőnek egy-egy méretet, nem érdemes sokat betárazni, pláne nem 50-es méretből
2022. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Vennék néhány 50-eset de az 56-osbol többet !


Néhány hét alatt kinovik …

Én anno 56-osakat vettem hat kellett volna 50-es is , mert végül az 56-os nagynak bizonyult neki kezdetben így utólag kellett néhány 50-es ruhát beszerezni !

2022. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Az újszülött méret az 56-os. Az 50-es az átlagnál picit kisebb, vagy koraszülött babákra jó.
2022. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Vegyetek 56-ost, ha nagy lesz, apuka elmehet venni 50-es méretet miközben ti a kórházban vagytok.
2022. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!