Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miből mennyit érdemes vásároln...

Miből mennyit érdemes vásárolni egy július elején születendő babának?

Figyelt kérdés

body, rugi, naci stb?


első baba és nem szeretnék túlzásba esni, de azt se szeretném ha naponta mosni kellene..


2022. márc. 20. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Van hol szárítani akkor is, ha esik az eső? Ha igen, elég négy rugi, stb., ennél több nem fogy egy nap alatt akkor sem, ha sok a baleset - és ha van hol szárítani, következő napra megint van ruha.

Egyébként főleg ilyen piciként mindent pillanatok alatt kinőnek, élből az 56-os méretet ki lehet hagyni. Ha pedig meleg július lesz egy szál pellusban lesz egész nap (kivéve ha van légkonditok).

2022. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Ez babafüggő amúgy, előre nem tudhatod mire számíthatsz. De ha kevésnek tűnik a ruha, még mindig lehet hozzávásárolni.

Én az 50-es méretet tartottam feleslegesnek. Én átlagos méretű vagyok, párom langaléta, biztos voltam benne, hogy hosszú babàm születik. Volt kis meglepetés, mikor megszületett az 50 cm-es bébim :) Minden 56-os lógott rajta, és másfél-2 hónapig hordta ezeket a rucikat. Ő ráadásul nagyon bukik is, így nem ritka, hogy egy nap akár 4x öltözünk.

2022. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Azzal vitatkoznék, hogy az 56-os méretet ki is lehet hagyni rögtön... Lányom 7 hetes koráig 56-os méretet hordott mindenből. Szóval nem tudom, itt milyen óriásbébik születnek a válaszolóknál, de barátnőim babái is hetekig hordták az 50-56-os méretet.


Ami nekünk nagyon jó volt, azok a romperek, meg a "napozók". Olyasmik, mint egy ujjatlan, vagy rövidujjú body, de még sincs annyira "fehérnemű" hatása.

2022. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mienk 51 centivel született, 50-es ruhamérettel kezdte. Bár nagyon bukós baba volt kb. az első 4 hónapban, 7 rövidujjú body és 3 póló volt nála folyamatos használatban, illetve volt még egy passzés derekú leggingse, egy passzés derekú lábfejes nadrágja, egy hosszú ujjú pamut felsője és egy hosszú ujjú bodyja. Nyáron minden pillanatok alatt megszáradt.
2022. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!