Milyen kabatot vegyek az ujjszulott babanknak? Es milyen meretet?

Figyelt kérdés

Nyari babank lesz, julius elejen erkezik. Termeszetesen nem tudni pontosan, hogy itt milyen ido lesz, de megkozelitolegesen 14-21 fok kozotti. Magyarorszag teljesen mas, ott ugye a nyar az a nyar. Milyet vegyek neki?


+ szerintetek hany bodyt es milyet (rovid, hosszu, avagy mindketto) vegyek?


2022. márc. 28. 15:50
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Koszonom elore is a tanacsokat, kismama'k, anyukäk.
2022. márc. 28. 15:50
 2/43 anonim ***** válasza:
86%
Ezt mi nem tudhatjuk milyen méretű kabát kell neki 🤷‍♀️ En magam nem tudom hogy a, saját szuletendo fiamnak mekkora, méretű ruha kell majd, mivel már most nagyobb az átlagnál 🤷‍♀️ Mondjuk kabátot nem is vettem neki, minek?
2022. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

2-es

A szuleszno adott egy listat, azon van rajta. Gondolom amiatt kell, mert hatalmas nagy lesz a hokulonbseg a picinek. Akkor te egy arva ruhadarabot sem vettel meg?

2022. márc. 28. 16:02
 4/43 A kérdező kommentje:
Egyebkent en sem tudom, hogy pontosan milyet vegyek. Igy veszek 50-est (nem sokat) +56 & 62-est.
2022. márc. 28. 16:04
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
A kabát a leghaszontalanabb dolog egy újszülöttnek. Én vennék egy 56-os átmeneti kezeslábast. Ha nagyon hideg lesz még pléddel betakarjátok.
2022. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is kint szültem, igaz februárban, de kabátot akkor se vettem neki, csak egy meleg overált.

Nyáron viszont elég egy melegebb, bundásabb felső és takaró, ha olyan az idő.

Méretben nem tudom hol éltek, és milyenek a méretezések, de én kb 3 ruhadarabot vettem neki újszülött méretben, a többi 0-3 hónapos volt, ami lehet kicsit nagy volt, mikor megszületett, de nem kellett 3 hónap és vehettem neki a 3-6 hónapos ruhákat.

Még egy pici babánál bőven jó, ha egy kicsit nagyobb, mivel észre se veszed, de már vehetsz neki nagyobbat.

2022. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
De, természetesen vannak ruhai, mondjuk én mindet kaptam, egyet sem kellett vennem🤗 de kabát nincs és nem is veszek, ahogy a, többiek is írták, rugi, vastagabb overal meg plusz takaró ha úgy látod. Nekem is 50 mérettől van minden de a dokim szerint is eselyes hogy abból egy sem fog kelleni mert már nagyobbnak születik 😂
2022. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

[link]


Akoor ezt kuldjem vissza? ILyet vettem, csak feherben....

2022. márc. 28. 16:24
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már egyszer lefutottuk nem?
2022. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
89%

Újszülöttre nem adunk kabàtot.


Kènyelmetlen neki- és neked is.

Mindig felcsúszik a nyakàba.


14 fokban plüss overal/ kezeslábasba tenném/ tettem is a nyár végi gyerekemet.



Ha hűvös van, akkor kezeslábas, ha nincs annyira, akkor pléd, vagy molino csillag

( ezt nem hasznàltam, de legközelebb veszek, ha nem téli babám lesz)


Egy réteggel kell több, ezek lábról is védik.


Méret:

Felsőruházatból 62-eset vennèk, mert nem baj ha kicsit nagyobb ( amúgy az 52 cm 3450g fiam 50-es ruhákat hordott hetekig, az 51 cm 3000g lányomra is nagy volt az 56-os.

2022. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!