Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nagyobb (7-9 éves) gyerekeknek...

Nagyobb (7-9 éves) gyerekeknek hol vásároltok cipőt?

Figyelt kérdés

Pici koruktól a DD Steppet keresem Nekik, szeretem, hogy jó vastag gumisáv védi a cipő orrát. Viszont úgy látom, a 9 éves fiamnak már nem igazán tudom ezt a márkát venni, mert kisfiúsak "babásak" a nagyobb méretű cipők is. Ő menő sportcipőt, tornacsukát szeretne már hordani, sehol egy dinóminta, vagy akármilyen minta🙂

A 7 éves lányomnak éppenséggel még tudok választani, de Ő meg egy kifejezetten sportos alkat, Neki is inkább vennék már igényes, jó minőségű sportcipőt átmeneti cipőnek.

A Converse-t ismerem, meg a Decathlont, de nem vagyok otthon a sportmárkákban, én magam nem sportosan öltözködöm, így van mit tanulnom🙂

Köszönöm a tippeket.



2022. márc. 30. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Hervis, deichman, decathlon.


3 éves igaz, de sosem kapott dinós, gyerekes cipőket.

2022. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Skechers, geox.
2022. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Csak is Decathlon minden cipőink onnan van turacipők kedvenceink strapabírók
2022. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Superfit nem gyerekes, bár nálunk még simán tetszik a mintás a 6,5 évesnek.
2022. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Leginkább Dechatlonban.
2022. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Geoxot hasznal kiskora ota, mert magas a labfeje. Karacsony utan felaru akcio van, akkor veszek a kovetkezo szezonra is.

Nike sportcipoket szeretjuk meg.

2022. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!