Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Zoknimosás? hogy csináljátok?

Zoknimosás? hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

hogy teszed rá a vanish-t?, most azt hallottam, hogy egyenként be kell vizezni, de csak kicsit, a vanish kupakjába önteni vanish-t, fogkefével belenyúlni, de nem tunkolni, nem mártogatni, csak egyszer belemártani, aztán a zoknit egyik kézzel megfogni, odalapítani a csap széléhez, a másikkal a fogkefével átdörzsölni (ezt a részt lehet, hogy elrontottam, mert nem tudom, hogy lentről felfelé vagy fentről lefelé haladva kellene), aztán elkezdeni gyűjteni egy helyre, pl lavorba, és hozzátenni a többi ruhához a mosógépbe.

nekem ez így túl bonyolultnak tűnik és nem volt hatékony. a másik megoldás az lenne, hogy kidobni, de az meg túl drága.... köztes megoldást nem látok. tömény vanish-be áztatni szintén drága és leehet, hogy tönkre teszi a ruhát. ötlet?



2022. máj. 29. 11:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Vanish helyett vegyél marhaepeszappant. Zokniban bevizezed, pár másodperc alatt átdörzsölöd, aztán 2 óra múlva mehet a mos@sba.
2022. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Beteszem a gépbe és kész. Simán kihoz mindent.
2022. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Többi szennyessel beteszem a gépbe... mosókapszula aztán mososzer a gépbe és 60 fokon kimosom. Együtt mosom a mi szennyesünket és a babáét.
2022. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Sose vettem külön….

De egyébként meg ha valami foltos, akkor drogerias saját márkás marha epe szappan. Olcsóbb mint a vanish, es ugyanazt tudja.

2022. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
Persil deep clean 40 fokos mosással kihoz minden foltot. Az összes többi mosószer ehhez képest egy vicc.
2022. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Felesleges szarakodás. Se a marhaepe, se a vanish, se semelyik folttító nem hoz ki mindig mindent. Ami tiszta lesz, az tiszta lett volna sima mosástól.
2022. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Vesz a tököm venist és küzd vele ennyit. DM vödrös oxi por, fehér is van, színes is van, teljesen jó.
2022. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Ez tuti troll kérdés, de tessék…kisvödör, bele víz, vanish, zokni, és éjszaka ázik. Aztàn berakom a mosógépbe, és voila.
2022. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

ezt a részt lehet, hogy elrontottam, mert nem tudom, hogy lentről felfelé vagy fentről lefelé haladva kellene


További jó trollkodást.

2022. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
+1 szavazat a Persil deep cleanre. Annál nincs jobb.
2022. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!