Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyire ,,tartjátok be" ezt...

Mennyire ,,tartjátok be" ezt a szokást hogy kislányra csak rózsaszínt,lilát,fehéret ,,lehet" adni? Ti vesztek a lányotoknak kék vagy zöld esetleg szürke ruhát?

Figyelt kérdés

2022. jún. 4. 08:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ilyen szokás, nem csak ezeket a színeket lehet vásárolni a kislányoknak. Azt adsz rá, amit akarsz.
2022. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire
2022. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem ismerek ilyen szokást. A szivárvány összes színébe öltöztette a lányomat és a fiamat is nagyon színesen öltöztetetm.
2022. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Semennyire.

A kisfiamra ma piros bodyt adtam sötétkék nadraggal meg hozzá passzoló nyálkendővel. Tök jól néz ki :)


Egyébként bocs, de a kisebbségi körökben szokás, hogy a gyémántos hercegnőt tetőtől talpig rózsaszín habos babosba öltöztetik.

2022. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Mindenféle színű ruhát veszek a lányomnak, amíg nincs konkrét kívánsága, addig igyekszem nem kizárólag egy-két színben öltöztetni. Bár igyekszem a semleges vagy a minta nélküli ruhákat előnyben részesíteni (ilyen csíkos vagy pöttyös pl), azért ha valami mintás dolgot veszek, arra odafigyelek, hogy az inkább lányos legyen (tehát pl meggyecskék vagy virágok legyenek a pólón ne kisautók). De meglehetősen színes a ruhatára.
2022. jún. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Almazöld volt a lány első ruhadarabja... UH-n fiút mondtak, de a fehérjék mindketten azt éreztük, lány. Nem lányt szerettünk volna, mindegy volt, csak valahogy az első naptól csajként emlegettük. Nem vettünk ezért se fiús, se lányos cuccokat szülés előtt.
2022. jún. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Én magam pont nem szeretem a kék és zöld színt, így ilyen ruhát ritkán veszek (maximum néhány árnyalatot, pl. menta zöld). De van a kislányomnak világos és sötét szürke, mustársárga, bézs és a barna összes árnyalata.
2022. jún. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Minden szinből van lányruha. De mi sok fiuruhát is kaptunk és azt is ráadom itthon, vagy játszóra. Szerintem tök mindegy, hogy rajta van-e egy traktor, vagy autó.
2022. jún. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Előző vagyok, meg persze van csajosabb rózsaszín, fehér, lila is, de egyáltalán nem tartom be, hogy kizárólag ilyen szintű ruhája legyen.
2022. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ilyen szokás, bármit ráadok. Az a hozzád hasonlók ostobasága, hogy a lányomat fiúnak hiszik, ha nem rózsaszínben van, hanem pl feketében.
2022. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!