Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Liliputi puhatalpú szandálokró...

Liliputi puhatalpú szandálokról/cipőkről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Használjátok? Bevált? Kintre vagy csak bentre hordható? Jó minőségű? Mik a tapasztalatok?
2022. jún. 4. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Én vettem simát és tappancsosat is. Nagyon jó, én szeretem, gyereknek is kényelmes.

Bentre én nem adom rá, szerintem felesleges de a múltkor a sima volt rajta amikor mamáékhoz mentünk és az csúszkált a csempén így legközelebb csak tappancsosat veszek mert az kintre, bentre is tökéletes.

2022. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Mi használjuk, szeretjük nagyon. Bentre is van meg kintre is, de kint elsősorban természetes talajra.

Ha nagyon gyűrve van, akkor hamar kikophat az orra (lányom pl négykézlábazott betonon..), de attól még használható tovább.

Kertbe, játszótérre, rövid kirándulásokhoz ezt használjuk. Ha sokat megy betonon, akkor ddstep barefoot van.

2022. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnek volt és nagyon szerettük
2022. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Múlt évben egész tavasszal/nyáron puhatalpú volt a lányomon, vagy mezítláb volt (másfél évesen), de semmit nem erősített a talpán/bokáján, ugyanúgy kicsit dől, de nem annyira, hogy orvoshoz küldenének vele...(majd csak 3 évesen) tehát, nekünk annyira nem vált be, de biztos kényelmes volt a lányomnak.
2022. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt nagyon szerettem. Bentre adtam csak rá, télen mert hideg a kő nálunk. Sajnos hamar kinőtte az m-eset, utána már nem vettem, volt sima papucsa.
2022. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!