Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Melyik a legjobb textilpelenka?

Melyik a legjobb textilpelenka?

Figyelt kérdés
Sokfélét próbáltam már, de mindegyik szöszöl, durva anyaga van.
2022. jún. 15. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a Pepco-ban kaphatót kedvelem, bár eredeti méretéből picit ment össze a mosásban. De anyagra és ár-érték arányban jó.

Az Aldiban is van néha, azok szintén jók.

A legjobb szerintem, ami nekem van, azokat ajándékba kaptam, Babyono márka, ezek a legpuhábbak, legjobb anyagúak. Elég drágák, úgy néztem, ezért nagy mennyiségben nem érne meg venni, de tényleg nagyon jók.

2022. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pepcos pelenkák nagyon kicsire mennek össze mosás után és szar vékony az anyaguk. Én a babaszafariról rendeltem tetrapelenka csomagot.
2022. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a pepcobol vettem, vékony, de cserébe olcsó, azt hiszem 450 ft/ 3 db. Így aztán ha elhasználódik, nem sajnálom kidobni.
2022. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
XKKO nagyon jó, ha tényleg minőségit akarsz.
2022. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Xkko, t-tomi, aldi, lidl.

A bambusz mosás után is nagyon puha, sok nedvességet szív fel. Hozdozásnál közénk teszem, így nem izzadunk össze annyira

2022. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már nagyon idegesítő, hogy nár minden ruhánk stb. szöszös és arra gondoltama rossz minőségű textilpelenkáktól lehet...
2022. jún. 15. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!