Hogy érdemes eladni nagy mennyiségű gyerekruhát egybe vagy inkább külön?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata?

Kislányom kinőtt ruháit kiválogattam vagy 60 db biztos van ha nem több,néhány nyári - őszi - téli ruhák,szinte újak, meg vagy 10-15 pár cipő.

Válogassam ki pólók, pulcsi, kabátok,stb., vagy egyben jobban elvinnék?


2022. jún. 15. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Egyben biztosan nem vesz senki 60db vegyes vackot. Csinalj kisebb csomagokat, mondjuk 5 póló egy csomag, 3 pulcsi egy csomag, a kabatokat meg egyenként próbáld meg. Használt cipőt kb biztos, hogy senki nem fog venni.
2022. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol élsz, de itt a cipő az első amit megvesznek..

És hol olvastad hogy használt? Az átnőtt cipő tudtommal nem használt....

2022. jún. 15. 12:57
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
10-15 pár cipőből egy se volt soha a lábán mindet átnőtte? az szép.
2022. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem arra vagyok kíváncsi, hogy vajon megvennék e... Lehet hogy te vackokban járatod a gyerekedet, meg addig hord egy ruhát amíg lyukas szakadt foltos bolyhos nem lesz... Hát én nem.
2022. jún. 15. 13:01
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem volt soha és? Mi ebben a furcsa?? Amit télre szántam neki, nyárra lett volna jó, de már szűk. Na bumm. Mi közöd hozzá?
2022. jún. 15. 13:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kisebb csomagokat csinálj, méretenként, évszakonként szétválogatva. Most télit teljesen felesleges hirdetni, max. a nyáriakat veszik meg.

Cipőt felénk is nagyon ritkán vesznek. Én 1 éve árulok egy címkés, tehát sosem használt márkás cipőt, senkinek sem kell.

2022. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még a ruhákat se vették meg , semmit 🤣

Pedig új, márkás ruhák is voltak benne

Most már ingyen adom a rászorulóknak

Hónapokig hirdettem mindenhol és senkinek sem kellett...

2022. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

7-es.

Na igen, ruhát is alig lehet eladni. Én a kislányom ruháinak nagy részét egy ismerősnek adtam, ő legalább örül neki és látom a képein, hogy használja is őket. A nagyobb dolgokat (pihenőszék, járóka, babakocsi etetőszék stb) tudtam eladni, de azokat is jóval áron alul. Ez ilyen sajnos.

6. vagyok

2022. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

A kinőtt nálam használtat jelent. A nem használt az ugye nem használt.

A vacak pedig egy gyujtoszo volt az eladói kívánt mindenfélére. Felénk senki nem vesz használt cipőt gyereknek.

De amúgy, ha tudsz mindent, akkor minek a kerdes?

2022. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kaptunk 3 db-os Mamas and papas rugdalózót ajándékba. Új, csomagban. Sajnos kicsi volt, már amikor kaptuk.

El akartam adni, úgy ahogy volt, csomagban, címkésen. Ha jól emlékszem 2-3000 Ft-ot kértem érte. Az új ára a csomagnak 10 000 Ft felett volt. Egy anyuka jelentkezett rá, aki két tábla csokit kínált érte.

Na, pont így néz ki a használt gyerek ruhák piaca. Nagyon telített, mindenki gyerek ruhát árul, de akármilyen potom pénzt kér az ember érte, ahol ott a Pepco meg a sinsay, nincs esély eladni. Hiszen mindenki inkább újonnan veszi meg, nem kell ba jól ni az átutalással, postaköltséggel, és még olyan színe és mintája lesz, amilyet ő akar.

Inkább csak a nagyobb darabokat, kabátokat, overál, hálózsák, ilyesmit viszik jobban.

2022. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!