Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kisgyerekeknek melyik márkájú...

Kisgyerekeknek melyik márkájú cipő a legjobb? D.D.Step vagy Geox?! Szerintetek?!

Figyelt kérdés
Nekem a D.D.Step cipőket ajánlották és miután vettem a gyereknek láttam, hogy sokkal szebben tud benne menni, mint pl a Geox márkájú cipőkben amit viszont anyósom erőltet. (Csak ilyen lábbeliket hajlandó venni a kicsinek, úgy hogy meg se kérdezi és csak azt hajtogatja, hogy "de ez MÁRKA")

2022. jún. 25. 10:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Téli cipői mind Superfit, a többi D.D.Step, ill. egy Primigi sportcipője is van.

Nekünk a Geox nem vált be, merev a talpa szerintem és olyan furán dobálta is a lábát benne.

2022. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

14 hónapos a kicsi. Anyós meg ha tehetné naponta-2naponta unokázna. Eddig akármit mondtam neki, mindig az ellentétét csinálja csakhogy az legyen amit ő akar.

Geoxba nálunk is szinte dobálta a lábát a gyerek.

Meg hiába van anyósnak mondva, hogy ne használt cipőt vegyen és adjon a lábára..meg se hallja.

2022. jún. 25. 17:33
 13/23 anonim ***** válasza:

"hogy ne használt cipőt vegyen és adjon a lábára..meg se hallja."


Há b+, ő az anyja vagy te?

Hogy lehetsz ennyire nyámnyila, hogy nem bírod kivenni az anyós kezéből a gyereket?

"Köszönöm anyuka, ezt a szart nem adjuk a gyerekre, már ezerszer elmondtam. Tudok venni megfelelő cipőt a gyereknek (már ha tudsz)."

2022. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Hát néha azt érzem, hogy nem én vagyok az anyja és át akarja venni az irányítást. Elég sokszor el lett neki mondva, hogy nem lesz a kicsi haja levágva, erre úgy hoztuk el tőle, hogy drága anyósom gondolt egyet és levágta neki. (Kislány..)

Bocsánatot se kért érte.

2022. jún. 25. 19:49
 15/23 A kérdező kommentje:
Anyagiakkal nincs gond, nem szorulunk rá, hogy ő vegyen nekünk bármit is.
2022. jún. 25. 19:52
 16/23 anonim ***** válasza:
Nevelésre szorul az anyós 😁
2022. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod nála kettesven, ha ilyen megbizhatatlan?
2022. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Akkor anyóspajtást mellőzni kell egy kis időre, hátha észhez kap.


Én biztos nem adnám oda így neki.

Ez nem normális.

2022. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

17, mert hülye. Nyafogni tud, tenni ellene nem.

Nekünk például anyós lelkesen ajánlkozik, hogy költözzünk oda hozzá a nyárra, mert akkor nem kell annyi szabit kivennünk és/vagy home office mellett rendeznünk a gyereket

DE ennek az az ára, hogy egy végletekig elk.rt gyereket kapnánk vissza, anyós aláásná a gyerek előtt minden tekintélyünk, megengedne nekik mindent, minket folyton leugatna. A gyerekek meg ilyen helyzetben megvesznek.

2022. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

19-es.

Van egy férjem és amíg ő azt akarja, hogy az anyjánál legyen a gyerek, addig én hiába ellenzem.Ettől még nem vagyok hülyen.

Úgy könnyű, ha a pároddal ugyan úgy gondoljátok a dolgokat és nem kell harcolni az igazadért.

2022. jún. 29. 07:56
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!