Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 3 éves kisfiamra kedvező árú...

3 éves kisfiamra kedvező árú ünneplőt/öltönyt és hozzávaló cipőt keresek. Hol érdemes keresni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Marketplace


Van, hogy pepcoban is van..


Nekem h&m-es volt a gyerkőcnek

2022. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
75%
Ha nem ragaszkodsz hozzá, hogy új legyen, akkor én is azt javasolnám, hogy nézd meg használtan. Ebben a korban úgyis nőnek, mint a gomba, és azért valljuk be, nem ad minden nap öltönyt az ember a gyerekére. Arra az 1-2 alkalomra meg, amíg ki nem növi, egy jó állapotú használt is teljesen megteszi.
2022. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Muszáj 40 fokban öltönyt adni?

3 évesem most fehér rövid ujjú ingben, sötét vászonshortban ballagott a bölcsiből, s így is túl elegáns is volt. Esküvőre is megfelelő lett volna.

Egyébként sinsay ing 600, hm nadrág 1000 volt akciósan.

2022. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Vannak alkalmak, amikor elkerülhetetlen.

Kérlek, hogy ne pontozzátok le egymás ötleteit.

2022. júl. 5. 19:21
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Milyen alkalom az, amikor egy 3 évesnek elengedhetetlen az öltöny?
2022. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Maximum akkor elengedhetetlen egy 3 évesnek az öltöny, ha György hercegnek hívják, és a dédnagymamája megkoronázásának az évfordulója van.
2022. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Ünneplő/ öltönyt írt.


És azt sem, hogy ez most történik ( egyébként a tegnapi maximum itt 23 fok volt )


Egy esküvőre egy 3 évesnek is illik ünneplőt húzni, de bármilyen koru gyereket.

Ez nem 100% öltönyt jelent.


( bát nem tudom ebben mi a kènyelmetlen, ha az ember megfelelő ruhát választ, akkor nem lesz az- mert gondolom a felnőtt viselet miatt ítèl az ember.. férjem napi szinten így van.. max annyit változik, hogy aznap kell-e nyakkendő vagy sem.. szabadidejében is inger visel, csak mondjuk farmerrel, vagy chino nadrággal😁.. tehát annak, aki mondig mackóban van, vagy max farmerben és a muszàj öltönye van, mert egybek kell legyen, az ítèlkezik így.. ha jó az anyag, és nem cseszteted, hogy össze ne kenje magàt, akkor a gyereknek mindegy mi van rajta)

2022. júl. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

7, elkerülte a figyelmedet a kiegészítő válasza, amiben hangsúlyozta, hogy öltönyt akar.

Különben miért pontozta szarrá a smart casual chino short ing variációt?

Még a legszigorúbb dress code-os helyeken is enyhítenek nyáron. Tudom, mert abban dolgozom.

Egy 3 évesnek pedig még a brit királyi ház se ír elő hosszú nadrágot, sőt pont nem is vehet hosszút.

2022. júl. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem hangsúlyoztam az öltönyt és nem pontoztam le senkit. Valószínűleg egyszeri alkalomra kellene alkalomhoz illő ruha, a felnőtteknek öltöny a dresscode, az sem egész napra, nem gyerekzsúrra megyünk, de szeretném magammal vinni a kicsit.
2022. júl. 7. 10:14
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

8


Ezt a véleményt teljesen támogatom!



Ilyen melegben gyerekre rövid chino inggel lenne részemről is. Keresztelőre és esküvőre is.

Ennèl magasabb dress code más rendezvényen sem nagyon van.


Öltönykabát teljesen felesleges nekik.

Egy chinot pedig mondjuk egy galléros pólóval vagy sima pólóval simán viselhet bármikor.


Azt hiszem mi konzervatívak vagyunk öltözködésben, de 2,5 évesemnek hosszú chino van 1, csak olíva szín, dr van elegáns nadrágja is ( lassan kinövi)

Rövid viszont van 4 is.. drapp,olíva, kék, sötétkék.. elmegyünk itthonról, mondjuk nem játszóterezni, akkor ilyet vagy ilyesmit kap..


De.. mint írtam.. férj is hasonlóan öltözik, èn magam is általában szoknyában vagyok,

(játszótéren nem, nyilván)

Gyerekek előtt platform cipő, ruha;kosztüm volt a munkahelyi..a szabadnapokon is szoknya szandál/ csizma évszaktól függően.

Gyerekek előtt 2 db farmerem volt, az egyik alá a motorozáshoz befért a térd protektor és megy a kabátomhoz..


Úgyh valószínűleg emiatt vonatkoztatok el nehezen.


A ruháim 2/3-a simán viselhető egy esküvőn, emiatt sosem kellett vennem ( éve 1-2 alkalommal megyünk az elmúlt pár év alapján)



7.

( és bocsi az elgépelések miatt.. nem kicsit égett az arcom, amikor elküldés után elolvastam; csak emiatt nem akartam offolni..)

2022. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!