Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy szárítógépezitek a...

Hogy szárítógépezitek a babaruhát, hogy ne menjen össze?

Figyelt kérdés

Elsősorban H&M-es ruhácskái vannak a lányomnak és szeretném őket szárítógépben szárítani, mert macska van a házban és a szárítógép nagyon jól szőrtelenít, de két szárítás után már láthatóan kisebb a ruha. Van valami beállítás, ami kímélőbb vágy valami más ruhamárka, amit lehet szárítani?

Köszönöm szépen a tapasztalatokat! :)


2023. jan. 11. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Én cotton eco programon szárítom, szintén h&m-es ruhákat, nem mentek össze. Meg 2 szárítólabda van még a dobban.
2023. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Belekalkulálom a méretvásárlásnál. Így
2023. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem bosch szárítógépem van,mindent a sima pamut programon szárítok,még soha semmi nem ment össze a zoknikon kívül, abból még nagyobbat veszek,és még van oldva.
2023. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Én is cotton eco programon szárítom a gyerekruhákat. Sosem ment össze semelyik. Igaz én csak azt rakom be, amin rajta van, hogy lehet gépben szárítani.
2023. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Ami marka tudom osszemegy, abbol eleve nagyobbat veszek.

Az iskolai egyen poloja (kulfold) 3 meretet osszemegy, de csak az elso alkalommal, igy mindig 3 evvel nagyobbat veszek.


Altalaban tobbszor nem mennek ossze, vegyel nagyobbat, ha nincs rajtra kimelo program. A mienken van, de nem hasznalom, mert ugy ketszer annyi ido / energia mig megszarad.

2023. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Hőszivattyús szárítógépünk van, ami viszonylag alacsony hőfokon szárít és pamut programon szárítok, így talán egy-két body ugrott csak össze az egy év alatt, de azt pont nem bántam. A kislányom hosszú és vékony testalkat, sok body meg pocakosabb babákra van kitalálva, így széltében kicsit csinosabb bodyk lettek. :D
2023. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekünk nincs sajnos eco program, csak sima cotton. De lehet, hogy akkor tényleg veszek csak egy mérettel nagyobb ruhát.
2023. jan. 11. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem lett kisebb.


A pepco-sak közül sok igen, meg volt valami nagyon eco green 10 db-os fehér bodynk azok is, de annak az anyagán màr tudtam, nagyobbat vettem.



Szóval én már tudom melyikek azok amik hajlamosak (de ezekben benne is van, hogy nem szárítógépezhető)

2023. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk is bosch hőszivattyús gépünk van és egy (vagyis 2, csomagban volt) Sinsay pizsamán kívül semmi sem ment még össze benne. H&M cuccokat gond nélkül szárítunk.
2023. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
AEG hőszivattyús 4 éves gépem van, minden pamut összemegy benne 1-2 centit, de nem fokozatosan lesz kisebb, hanem "csak" az első mosás, szárítás után. Hm, next, ff, cunda, sinsay ruhákat veszek és belekalkulálom.
2023. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!