Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » GAP ruha méreteket (74/80,...

GAP ruha méreteket (74/80, 80/86, 92) nagyjából mikortól, meddig tudta hordani a babátok? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdekelne, hogy ki meddig tudta hordani ezt a méretet?

Most sok leárazás van, szeretnék előre bevásarolni, de nem tudom milyen méretből. Tudom, babafüggő, de hátha van köztetek olyan akinek a babája hasonló ütemben növekedett.


A lányom áprilisi, 55cm-el született. Most is szerintem hoszabb baba. 10 hós és 77cm. De vékonyabb alkat, így nagy gondban vagyok mindig a ruháival. H&M méreteknél például 80-as jó rá, de ezek nagyon bő fazonok. Így lötyög rajta.

Sinsay- ruhák 80-86 jó rá, ezek nem annyira bő fazonok, de nem is túl jó az anyaguk. Reserved - nagyon bő!

Ami nagyon bevált eddig azok a GAP ruhák. Mindig akcióban előre bevásaroltam. Nincsen sok ruhája, de a Gap ruhák valahogy stimmeltek a hoszabb, vèkony babákra.

Jelenleg 12-18 hóig (74/80) nadrágok jók rá a GAp-ből (pedig csak 10 hós :D) és felső/body pedig egyel kisebb méret.


Viszont ezeket kezdi kinőni. Arra gondoltam, hogy vennék előre több méretből leárazásokon ruhát. De nek tudom hogy kb mikor melyiket? Például most 74/80 hosszú nacik jók rá. Következő méret a 80/86 de félek hogy ez nyàrra lenne jó. Így ha hosszu nadragot vennék, szerintetek kapásból 92-eset vegyek? Vagy ilyenkor màr nem nőbek olyan gyorsan?


Előre is köszönöm



2023. febr. 20. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 1 évesen volt épp 77cm, ő is 55centivel született. Utána valahogy lassabban nőtt, 2,5 éves koráig jók voltak rá 86os ruhák. Pont 3 évesen kezdte a 92/98as méretet nadrágban, felsőben épp kezdte kinőni a 86ost.

Szintén lötyög rajta kb minden, az Aldi és a Tesco márka vált be, azok valahogy keskenyebbek. Gapból egy gatyája van, abba newborn van beleírva, de simán hordja most is rövidnadrágnak.

Vegyél szerintem pár dbot mindegyikből, és majd kiderül. 🙂

2023. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!