Hol tudnék venni tavaszra 80-as méretű lábas átmeneti overált viszonylag jó áron?

Figyelt kérdés

2023. márc. 13. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Turiba :)
2023. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Facebookon néztem használtan, de többnyire lábatlanokat tettek fel.
2023. márc. 13. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is épp azt keresek, de nem nagyon van. Esetleg a H&M—es 74-es jó lehet 80-asnak, azok ugye nagyobbak a normál méretnél. A lányom 80-as ruhákat hord, de a 74-es téli overál bőven jó rá, csak szívből gyűlöli, ha beöltöztetem vastagon, úgyhogy használva nem sokat lett.
2023. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és a lányom már karácsony óta 80-as ruhákat hord, már egy-két 86-osa is van, úgyhogy bőőőven nagyobb az overál.
2023. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Legtöbb ruháját örököltük, családtagoktól kaptuk. Amiket mi vettünk, azokat tescoban, pepcoban vettük.

Sajnos valóban nem nagyon van átmeneti overál. Tescoban, lidlben, pepcoban is néztük (tescoban vettük tavaly őszre az overálját, az már kicsi, de tetszett minőségre, vastagságra). E-mailben is érdeklődtem náluk, hogy lesz-e még vagy jövőre tekintettel mikor rakják ki az átmeneti overálokat, hogy ne járjunk így többet. Sinsay oldalán is néztem, nekik is írtam. Egyik válaszban sem tudtak segíteni. Kabátot sokat látni, de overált jobban szeretem neki. Meg nekem fontos volt, hogy legyen lába az overálnak, ne csak pantallós, mert cipőcskét nem szoktam ráadni.

Legtöbb helyen tényleg csak vastag overálok vannak még mindig. Bababolt oldalán láttam átmenetit azt hiszem 15 ezerért, de azt meg sokallom azért, hogy kb 2 hónapon át naponta kb egy órát van rajta.


Facebookon is néztem a környéki kismamás, babás csoportokban, ott sem hirdettek ilyen méretben. Marketplacen kerestem, ott találtam többet, de 2-3 esetben vissza se írtak. Aztán végül egy kedves anyuka visszaírt, tetszett is a képeken, átmenetinek tűnt, lába is van. Meg is vettem tőle gyorsan, már postázta. Remélem jó lesz a valóságban is, de a képeken jónak tűnt.


Őszintén ruhát még használtan nem vettem neki korábban. Tescoban vannak jó akciók és a pepcos ruhák is olcsók. Tudom, hogy itt sokan lehúzzák a pepcos ruhákat, de nekem eddig bevált, pedig tényleg vannak mosva és utána szárogatógépben is szárítva.

Csak olyan használt ruhái vannak, amit családtagoktól kaptunk, úgyhogy féltem ettől a netes használt ruha vásárlástól. Viszont ha bejön és jó is lesz, akkor ezentúl lehet, hogy ilyen overálokat, kabátokat, ami ritkábban van rajta, azt így fogom megvenni. Body-ból és rugiból inkább újat veszek, pepcos és tescos nekem eddig bejött minőségre, anyagra, nem ment össze szárogatógép után sem.

2023. márc. 16. 06:10
 6/9 A kérdező kommentje:

Hogy tudod vastagon, rendesen felöltöztetni kicsi lányodat, ha nem szereti a téli vastag overált?

Nálunk sem szereti annyira az overálokat, de muszáj hidegben meg a napokban itt nagyon hideg szél fújt.

2023. márc. 16. 06:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Szurkolok, hogy megtaláld a megfelelő overált a lányodnak! :)
2023. márc. 16. 06:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy nem tudtam felöltöztetni. Ha muszáj volt kimenni, ráadtam az overált és üvöltött. Ahova lehetett, kocsival mentünk, de majdnem egész télen bent voltunk a házban. Már hülyülök meg idebent. Most amúgy egy polárrugiban van kint, alatta meg frottírzokni és azon harisnya. Így nem tudja lerúgni. :D

Teljesen jók szerintem a használt ruhák is, mi kárt tud tenni benne egy másik baba. :) Kimosni úgyis ki fogod.

Nézd mit találtam, ha esetleg még aktuális lesz. Én keresek még, mert valami lányosabbat szeretnék, de ha te uniszexet vagy fiúsat, akkor ez nagyon jó árban van. Van barnában is, de az nem akciós most.


[link]

2023. márc. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Végül sikerült találnom overált, ami tetszett képre. Egy anyuka hirdette. Már meg is jött, férjem ma veszi át a csomagautomatából. Remélem élőben is úgy néz majd ki és annyira fog tetszeni, mint a képeken. :)

Inkább unisex vagy fiúsabb overált (ha a világoskék-fehér annak minősül) választottam végül a hirdetések közül. Sosem voltam teljes rózsaszín párti, illetve hátha lesz kistestvér, aki fiú is lehet majd. Lányra simán ráadhatóak szerintem a kék ruhák, de egy kisfiúra nem adnék rózsaszín lányos ruhákat. :)


Jó ez az oldal, amit linkeltél. Nagyon aranyos a kis macis overál. :) Köszi, elmentettem az oldal nevét, hátha a jövőben még jól jön. Szép kis ruhákat látni rajta.

Ha gondolod majd mutasd meg, ha megtalálod a megfelelő overált a picikédnek!

2023. márc. 17. 13:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!