Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol veszel strapabíró "játszós...

Hol veszel strapabíró "játszós" ruhát ovis gyereknek, ami nem lyukad ki könnyen?

Figyelt kérdés
A H&M, C&A, Lidl és Tesco ruhák régebben jók voltak, most már ezek is könnyen szakadnak (sajnos a felnőtt ruhák is, a régieket hordom, mert az újabbak szétfoszlanak). A fiammal TSMT tornára járunk, ott sokat kell kúszni-mászni és oviban a "sima" tornán is. Idén már 7 nadrágja szakadt szét, nem mindet tudtam megvarrni, rettenetes az anyag minősége. :( Mit ajánlanátok, hol lehet pamut hosszúnadrágot venni, amiben lehet tornázni, játszóterezni és nem jön szét 2-3 használat után?

2023. márc. 23. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Pepco leggingsek a legjobbak erre a célra. Még egyik se lyukadt ki, ellenben a Mayoral és egyéb feleslegesen drága nadrágokkal.
2023. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg decatlon? Gyerek ruhát már rég nem vettem ott, de a felnőtt ruháik mindig jó minőségűek.
2023. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Pepcoban még nem láttam fiú leggingset. Most rákerestem, de online sincs. [link]

Mondjuk kifejezetten negatív tapasztalatom van a Pepcoval. Talán a cipzáras pulcsijai jók, de a többi...

2023. márc. 23. 12:55
 4/13 A kérdező kommentje:
Decatlonban még nem néztem, mert messze van tőlünk, de köszönöm a tippet. Eddig csak sínadrágot vettünk ott télre, mert sehol nem volt overál a nagyfiam méretében. Mondjuk az tényleg jó minőségű.
2023. márc. 23. 12:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
En is a pepcot mondanám. 3 éves fiú kb minden ruhája onnan van a cipzaras pulcsikat, kabátokat leszamitva. Sosem szakadt el, nem is kopott, nem nyulott ki. Fiú leggings (?) meg minek, szabadidő nadrágban is tud kényelmesen mozogni
2023. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Elkerülte a figyelmem, hogy kisfiúról van szó. Nekem lányom van, és a leggingsekkel elégedettek vagyunk. Fiúknak egyszerű szabadidőnadrágot tudnék elképzelni természetesen, de szerintem azokból is jó a Pepco.
2023. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom mennyire kell strababírónak lennie napotok de a felsoroltak közül mind nyúzzák a fiaim és sosem lyukadt ki 3 alkalom után. Sőt fél évente méretváltásnál sem lyukasok.
2023. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem a Pepco nagyon nem jött be. Zsák atléták, első mosás (tehát még hordás előtt) széteső bugyik, kinyúlt pizsamák és sapkák. Még a játéktároló dobozuk is megrepedt és szét is tört, pedig a régi Ikeást még le is ejtették a lépcsőn a gyerekek és annak semmi baja. Amit szoktunk néha venni a Pepcóban, azok pólók és cipzáras pulcsik.

Lefotóztam néhány szétszakadt nadrágot, amit még nem használtak fel kreatív foglalkozáson a lányaim, illetve amit talán még el lehet fedni felvarróval.

Pepco és Kik nadrágok az elmúlt 3 évből:

[link]

[link]

[link]

[link]


C&A, H&M body és F&F:

[link]

[link]

[link]

2023. márc. 23. 16:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fura. Lányom 8 éve gyógytornázik. Sose szakadt ki miatta egy nadrágja sem. Nem betonon tornaznak. Parketta, linóleum és padlószőnyeg van a tornatermekben. A fa pad, amin csúsznak se szaggat.

Nem az udvaron gyakja szét?

2023. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem csak játszótéren sajnos. Mondjuk futkározni meg homokozni szokott. Háromszor fordult elő, hogy délelőtt vittem nevelési tanácsadóba TSMT-re, mikor kijön a teremből, már lyukas. Parkettán, habszivacson tornáznak. A lányaim Ayresre jártak anno, C&A leggingsben nyomták végig, egymástól örökölték. Viszont a nagylányomnak kilyukadt az otthoni Pepco leggingse. Csak ülni szokott benne, mert kora reggeltől késő délutánig gimiben van. Schroth tornára melegítőben jár.
2023. márc. 23. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!