Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ki milyen zoknit ad a babajara...

Ki milyen zoknit ad a babajara?5 hónapos a gyerekem,de ezekkel a zoknikkal bajban vagyok. A bokazokni pici,bár ez esik le legkevésbé.A hosszabb zoknik meg szinte azonnal leesnek. Hanyas lábuk van egyáltalán ilyenkor?Honnan érdemes jó zoknit venni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Harisnyát adtam itthon🤷🏻‍♀️
2023. ápr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

1. Vagyok, elküldtem véletlenül.


Egyébként talpas nadrágot adtam volna, de az sajnos bálu k nem vált be, mert a dereka mindnek bô volt, amibek a hossza jó.

A rugikkkal is szenvedtünk.

2023. ápr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Én is harisnyát adok rá, most 9 hónapos. A zoknit lerángatja magáról.
2023. ápr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Én bármilyen zoknit adok rá, rajta marad
2023. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

En a h&m-ben talaltam, ott is egyetlen fajtat.

Visszahajthato a szara. 8 honapos, de meg mindig zokni leszedo maniaja van, ezt nem veszi le.

“5 par csuszasgatlos zokni” neven talalod es 2995 Ft. Lehajthato resz bordazott. Nem tudom belinkelni, bocsi.


Volt 3 db-os csomagban egy suni mintas (igen a masik kettot leszedte), az volt a legeslegjobb, persze jelenleg nem kaphato….

2023. ápr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Én a lidl zoknijait szeretem, pici korában vettem még socks on márkájú zoknitartót, hogy ne rúgja le. Szuper cucc, jól bevált.

A talpas nadrágok akkor jók, ha a talp rész laza, és nem feszül a gyerek lábfején. A feszülő lábfej okozhat körömbenövést. A harisnya ilyen szempontból jobb, mert nem szorítja a lábat. Én viszont utáltam a harisnyákat, mikor még nem tudott ellentartani felhúzásnál.

2023. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem adok rá zoknit a lakásban, csak beleizzad a lába. Ha kimegyünk, akkor a H&M-ben vettem neki zoknikat, nem a bokazoknit, hanem a normál hosszút. 4 hónapos, 13/15-öst hord most. Sosem rúgta le.
2023. ápr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én is ezzel szenvedek.. van egy csomó zoknija, de harisnyát adok rá. amit előttem írtak hm sünis zokni az tényleg pöpec, de a csomagban lévő másik kettő semmit nem ér...
2023. ápr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a keskenyebb és hosszabb szárú zoknik voltak jók.

A bokazokniknál hiába jó a talphossz, lötyögtek a bokáján mind és leestek, szélességre belefért volna mégegyszer a lába.

A hosszú nem esik le, hanem ő maga leszedi. Most 7 hónapos, már ritkán szedi le.

2023. ápr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Zoknit állandóan levette, talpas nadrágot kapott.
2023. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!