Hol vesztek bodyt?

Figyelt kérdés

Normál minőségű, nem horror árú bodykat hol lehet venni?


Tényleg 5 db body 6-7 ezer forint? Ez a reális ár?

Semmi extra, nem is mintás, hanem fehér.

Ha már van egy kis minta, vagy akármi 2-3 ezer ft darabja…


F&F meg H&M amit néztem.


Nincs gyerekem, eddig nem nézegettem ilyeneket, ez is ajándék lenne, de rendesen meglepődtem.


2023. máj. 10. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Mi pont a Tescoban és H&M-ben szoktunk, esetleg C&A, de az se olcsó. Kaptunk már a Pepcoból is, az nekem annyira mondjuk nem jött be. A Lidl-ben és Aldiban is szoktal lenni, de azok se a legjobb minőségűek azért. Mi magunknak a börzéken is sokat beszereztem és turiban is lehet keveset használt, szép darabokat találni, csak ez mondjuk ajándéknak nem alkalmas.
2023. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Mindig figyelem az akciókat és ott vásárolok, ahol jobban megéri. H&M-nél 5 db-os hosszú ujju body csomag 6 ezer helyett pl.: 4800 Ft-ért sikerült beszerezni. Az F&F is jó minőségű, de teljesen áron sokszor drága. Ki kell fogni az akciókat. :)

Sinsay kicsit olcsóbb kategoria 1300Ft lehet kapni rövid ujju bodyt, 1600ért pedig hosszú ujjút teljes áron. De ott is sokszor van akció.

Ezen kívül pl.: Lidl babaruhák elég jó minőségűek.

Pepcobol kevés ruhánk van, nagyon sokan ott vásárolnak, így sokszor már nincs az a méret ami kéne.

2023. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

H&M-nél mindig kivárom a 20%-os akciókat, és akkor veszek mindent.

A Lidl kifejezetten jó minőségű, a Sinsay nekem nem jött be, hiába olcsó, soknak 1 mosásra lekopik a mintája. Nekem a Pepco is bejött, bár ritkán veszek ott ruhákat, de ott érdemes eggyel nagyobbat venni, mert nagyon picik azok a ruhák. Az F&F is kifejezetten jó minőségű és még nem a vészesen drága kategória.

2023. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

A H&M-s jött be. Rugalmas anyagúak, és tovább is viselheti őket, mint a többi ugyanolyan méretűt. A Sinsayből is vettem, de azok összementek mosásban, és amúgy sem rugalmas anyagúak. A Lidlben és a Pepcóban is ki lehet fogni jobb anyagút.

Tescós nekem csak használtan van 1-2 db, mivel nem járok a Tescóba.

2023. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
H&m,C&a,Reserved mindig megvárom az akciókat, de messze a legjobb minőségűek
2023. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, ez ennyi. Szerintem a h&m ár-érték arányban szuper, pláne, ha épp akció is van.
2023. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én az Auchanos bodykat nagyon szeretem. Örököltünk egy csomót, azóta pedig minden méretváltásnál ott veszem. Hosszú, vékony kislányom van, ez nem lóg rajta és az anyaga is jó. (A Tescosok is jók, de azok szerintem inkább a ducibb babákra illenek.) Árban sem rossz, 4000 ft körül szokott lenni az 5 db-os pakk, de 2-3 darabosok között is lehet jókat találni.

A Pepcoban is vannak jó minőségűek, de kétség kívül sok nem a legjobb. Ki kell fogni. Azért onnan is sikerül mindig beszerezni egy-egy darabot.

2023. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem semmi :)

El voltam tájolva, figyelek akkor jobban.

A H&M-et én is szeretem, sok basic pólóm van onnan 2-3 ezért és nagyon jó minőségűek, de szerintem leárazáson még nem voltam pont.


Esetleg arról van információja valakinek, hogy milyen gyakran szokott lenni leárazás ezeken a helyeken?

2023. máj. 10. 13:20
 9/17 anonim ***** válasza:

Hat nalunk a h&m-ben nagyon keves gyerekcucc van (nem pesten elek, ott lehet tobb), igy en kizarolag online vasarolok.

Es online szerintem tobbszor is van akcio.

2023. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Online most volt 20%...szeri tem egy darabig most nem lesz
2023. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!