Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A hétvégi 27-28 fokban mit...

A hétvégi 27-28 fokban mit érdemes ráadni?

Figyelt kérdés

Az előrejelzés szerint (bár fenntartásokkal kezelve) felénk 27-28 fok lesz a hétvégén.

Olyan délután 4 körül lenne kinti programunk az 1 éves lányommal.

Babakocsiban fog végig ülni, elég izzadós szegény, szóval próbálom nem túlöltöztetni, de amikor beköszönt valami olyan hőmérséklet,ami még nem volt, bizonytalan vagyok,hogy mit adjak rá.

Főleg így nehezített pálya,hogy elég hamar le tud izzadni szegény. Nyilván tavaly, amikor még épp megszületett tök máshogy öltöztettem a melegben, mint most.


2023. máj. 18. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 25 fokban is ujjatlanban, leggingsben és napkalapban volt, amikor sütött a nap egy-két hete. Nálam mindig van egy plusz harisnya, kardigán és takaró, annál hidegebb úgysem lesz, hogy ez ne legyen elég. Az enyém 11 hónapos.
2023. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nemrég, amikor 20 fok felett volt a hőmérséklet, én rövidujjú bodyt adtam a fiamra, vékonyabb melegítő nadrággal. Nyitottabb cipővel.

Ha 25 fok fölé megy (bár egyelőre kétlem), akkor rövidujjú body és rövidnadrág.

De mindig van nálam plusz ruha, mert ha lemegy a nap, gyorsan le tud még hűlni a levegő.

2023. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
polo, rovidnadrag.
2023. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 flora08 ***** válasza:
Ha tényleg ilyen meleg lesz (bár nekem is vannak fenntartásaim ezzel kapcsolatban) akkor már elég a rövid ujjú póló/body, rövidnadrág és persze sapka vagy a nap ellen.
2023. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 flora08 ***** válasza:
Sapka vagy kalap, elnézést, elírtam.
2023. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És mit tudok akkor tenni,ha semmit nem visel el a fején? Most tavasszal folyton leveszi a sapkát, és sír,ha vissza akarom rá adni.

Van napkalapja,de esélytelennek látom, hogy a fején maradjon.

Van a babakocsin napernyő,meg kupola amúgy, tehát valamennyire takarásban van, illetve megpróbálunk fás, árnyékos helyen lenni végig.

2023. máj. 18. 16:59
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Annyiszor adod vissza, ammenyiszer leveszi.

Egyébként az nem csoda, ha most leveszi az átmeneti sapkát, hisz már nem igazán van sapkás idő.

2023. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
7-es, nálunk ma is 12 fok volt erős széllel (napok óta ez van) és esett az eső. Nagyon is tavaszi sapkás idő van még.
2023. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem 20 fokban veszi le, 16-ban is, vékony cérnasapkát. Ha 10-szer adom vissza, 11.alkalommal is leveszi.

Bent a zoknival van így, egyszerűen nem lehet a lábán tartani, már inkább harisnyát adok rá emiatt.

Több időbe telik visszaadnom, mint amennyi idő alatt leveszi.

2023. máj. 18. 19:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a cérnasapkát leveszi, de a napkalapot nem valamiért. Amúgy én csak simán megkötőset vettem cérnából is, pár percig mérgelődik, hogy nem tudja levenni, aztán megtűri.
2023. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!