Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miben és hol tároljátok a...

Miben és hol tároljátok a kinőtt babaruhákat?

Figyelt kérdés
2023. jún. 27. 08:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Rokon gyereknek adom.
2023. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mi is Babylove-os dobozokban tároltuk méret szerint, amíg tovább nem adtam úgy félévente szortírozva. Van, amit eladtam, többségét meg barátnők vitték el, maradék ment adományba. 4 év van a fiaim között, de teljesen más évszakban voltak egy méretűek, más alkatúak is, szóval nem érte volna meg ennyit kerülgetni. Meg úgy is kaptunk mi is annyifelől...
2023. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ez a babylove-os doboz zárható vagy ha megtelik ruhával, le kell ragasztani?
2023. jún. 27. 10:52
 14/22 anonim ***** válasza:

Pelenkás dobozokban vannak a párom gyerekkori szobájában

A dobozokat leragasztottuk nyilván

2023. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
Kartondobozokban a szekrény tetején. Mindent eladok marketplacen vagy helyi babás csoportokban. Két gyerekem van és soha semmit nem kaptam ingyen, így én sem vagyok szeretetszolgálat, hogy csak úgy elajándékozzam más anyukáknak vagy leadjam valahol. Baromi drága volt minden.
2023. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a rokonoknak, ismerősöknek odaadni a szépeket, mindig olyan jó érzés ha látom azokat a kis ruhákat másik babán, ami régebben a kisfiamon volt. A nem olyan szépeket a lomtalanításon rakom ki nagyon gyorsan elviszik.
2023. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Eddig kartondobozban tároltuk a padláson. Fiam van, amikor kiderült hogy a kistesó lány lesz, elkezdtem szétválogatni a fiús-lányos ruhákat. A fiúsakat félretettem egyik barátnőmnek, amint a szülőszobán látom hogy tényleg lány a kicsi, viheti is el. 3 különböző helyről kaptuk a ruhákat mi is, borzalmas mennyiség van, alig várom hogy megszabaduljak tőlük.
2023. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
En is eladomanyozom, de ha megtartanam, tenyleg tokeletes ra a Babylove doboz.
2023. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi tudtuk, hogy kis korkülönbséggel szeretnénk második babát, ezért az elsőnek is 90%ban teljesen semleges ruhákat vettünk. Ezekhez vettem ilyen egyszerű műanyag cipzározható tárolókat (doboz formájúak, de nem merev), talán kínai piacon, párszáz ftért. Ezek a padláson várnak a tesóra, ha ő kinövi, akkor elajándékozom, ami nem lett tropára hordva. De nem tudom mások hogy csinálják, 80-as méret felett alig 1-2 dolgot tudtunk elrakni, a hétköznapi ruhákat pusztulat módon elhordta a fiam, pedig újonnan lett véve neki szinte minden. Rengeteg foltos, lyukas, saras, kopott ruhája lett, mire kinőtte a méreteket, ezeket nem raktam el, ez ment kukába.
2023. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
eladtam őket.
2023. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!