Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit adsz egy totyogósra egy...

Mit adsz egy totyogósra egy őszi, téli nap?

Figyelt kérdés
A lányom kezdi kinőni a 86-os ruháit, és vennék neki nagyobbakat, de akkor már úgy vásárolnék, hogy elsősorban ősszel, télen fogja ezeket hordani. Arról viszont fogalmam sincs, hogy mit adjak rá leggings helyett kintre. Overált? Akkor pl. pulcsit ne is vegyek sokat? Mik voltak nektek a legpraktikusabb ruhák 1-1,5 éves gyerekre? Nyárra nem hordott bodyt, csak póló+nadrágot/ruhákat. Őszre, télre érdemes visszatérni bodyra? Tudom, hogy a melegebb ruháknak még nincs szezonja, csak próbálok kialakítani egy összképet a fejemben. Köszönöm a válaszokat!
2023. júl. 24. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Télre overált. Őszre lehet kapni átmeneti overált is, de ha csak kabátot veszel, az is jó. Body mindenképpen ajánlott, overál alá is, mert tartja a pelenkát.
2023. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk a 92es ruhák ezer éve jók. Az overálja 86/92es és még mindig jó pedig majdnem egy éve vettem. Már nem nő olyan ütemben. Szerintem az őszre még jó is lesz ez, és majd tavasszal kell venni nagyobbat.
2023. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Lányom van.

Leggings vagy melegítő. Elmenősre farmer.

Pulcsi, alatta vagy rövid vagy hosszu ujju doby.

Őszre még esetleg pufi mellény, átmenrti kabát.


Őszre nem volt overálja, csak télre. De akkor sem sűrűn hordta.


Méretet nem írok, mert nekem most lesz 2 éves ősszel, és most nyáron a 74eseket hordja 😅

2023. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Bentre body leggings, kintre időjárástól függően melegítő pulóver, vagy nedves, hideg, szeles időben softshell overál. Kétféle vastagságban volt. A béleltebb jó volt egy szál body leggingsre 0 fokig.

Téli havas időben téli overál. Ekkor már nekünk a kétrészes volt praktikus, így használhattuk külön a kabátot is bélelt farmerrel pl.

2023. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Én egész évben bodyt adok rá. Van néhány pólója, de nem szeretem, hogy kint van a dereka, állandóan húzgálni kell, így azt csak kánikulában adok rá.

Szeretem a trikó bodykat, azt ilyenkor nyáron szoktam megvenni, mert ősszel/télen nem nagyon lehet kapni, pedig praktikus darab. Erre szokott kapni hosszú ujjút, tunikát, vagy pulcsit.

A bölcsiben body-nadrág van rajta, nálunk meleg van a csoportban. Udvarosnak softshell overált veszek őszre, télre kabátot sínadrággal.

Tavaly volt kabátja és overálja is télen, sétálni, játszózni overált adtam rá, ha autóval mentünk, vagy tudtam, hogy többször kell öltöztetni, akkor kabátot, mert könnyebb le-felvenni.

2023. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. :) A trikó body jó ötlet, veszek egy szettet gyorsan, amíg van, és azt most is tudja használni. Meg akkor ezek szerint bodykat érdemes nézni és itthonra lehet leggingset is. A melegebb bundákat meg majd szezonban.
2023. júl. 25. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!