Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Megveszitek a babáknak gyereke...

Megveszitek a babáknak gyerekeknek a Next márkájú ruhákat?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg mert nagyon jó minőség.
2023. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha éppen ott tetszik meg valami és árban is jó. Nem különb az ff, hm, c&a..

márkáknál.

2023. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

A ruháik 95%-a túriból van, ott sok a Next babaruha olcsón, szóval megveszem :D


Amúgy tényleg nagyon jó minőségűek egy Pepcohoz vagy Sinsayhez képest, de amúgy ha újat veszek, azt nem rendelgetem, abból F&F-et szoktam, szerintem az hasonló kaliberű.

2023. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem, én drágállom. Annyival nem jobb a h&mnél, én onnan szoktam de csak leárazáson.
2023. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A lányom idejében megvettem, ő most 12 éves. Rendeltem újat is,meg használtan vettem sokat. Nagyon jó kis szettek voltak például. Minőségre is jók voltak.

De így is elég sokat költöttem rájuk. Aztán a fiamnál most rájöttem, hogy felesleges. Amíg kicsi, addig oké, mert nem használódik el, el lehet adni használtan. De onnantól, hogy kúszik-mászik, onnantól már nem.

Most lesz 15 hónapos a fiam, napi 3 garnitúra ruhát használunk el, mert sarazik, homokozik, pocsolyázik, kutyázik, enni is úgy eszik, hogy sokszor a háta közepéig kajás. Erre sajnálnám a Drága Next ruhákat.

2023. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4,5 éves fiamról csak a next nadrág nem esik le. Rengeteg helyről rendeltem, a legtöbbet rá sem tudtam adni. Most nőtte ki az összeset, így óvodára vennem kell mindenképp, hát, sajnos nagyon drága lett. Viszont jó minőség, és ez legalább szépen is áll rajta, így megveszem mindenképpen.
2023. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a fiamra szűk a szabása, amúgy szívesen vennék (használtan).
2023. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Arra, hogy 1-2 hónapig legyen valami hordva, közben lebukja, lehányja, majd később abban tapicskoljon a koszban, sárban, én biztosan nem veszek drága, márkás ruhákat. Nem is akarom, hogy egy baba vigyázzon rá, ő sarazzon, pocsolyázzon, homokozzon, tudom is én. Erre tökéletes a párszáz forintos használt ruha, vagy a pepcós vacak is.

Nyilván, amikor nagyobb lesz, tud már vigyázni a ruhákra, meg úgy lesz jelentősége, akkor veszek majd neki minőségibb, drágább darabokat is. De szerintem egy babára teljesen fölösleges.

2023. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak 1-2 X vettem ilyen márkáju ruhákat inkább újonnan vetem C&a vagy H&M,f&f Lidl,Aldi Decathlon kik ruhákat.13 évesen maradt C&a Lidl Decathlon és Jack Wolfskin.
2023. júl. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, szeretjük. De van hogy kicsit jobbat veszek, GAP, Name it mondjuk.
2023. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!