Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vásároltok gyerekruhát?

Hol vásároltok gyerekruhát?

Figyelt kérdés

A történet a következő.

A férjemnek van egy 7 éves kisfia, aki eddig az anyukájával élt, nagyon ritkán voltunk nálunk.

Viszont, most már itt van 1 hónapja, mert az anyukájának lett egy új kapcsolata és nem fér bele a gyereke (eddig meg kb. tőlünk tiltotta, nem jöhetett, nem vehetjük el tőle stb).


Iskolakezdésre szeretnénk neki venni pár ruhát, kb. semmije nincs, főleg őszi darabok.


Ajánlanátok üzleteket, ahol érdemes szétnézni? Olyan kellene, ahonnan rendelni is lehet, mert nálunk van Tesco és kb. itt ki is merült a történet.

Ja, meg Sinsay-Pepco, onnan vettünk most nyárra is, de valami iszonyú tekeredős, összemenős darabok..


Nézelődtem már, de igen csak kiakadtam, hogy 7-8 ezer egy farmer.


2023. aug. 1. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

A fiúk többsége melegítőben járt nálunk elsőben, az jóval kényelmesebb mint a farmer (még a jogger "farmernél" is) és olcsóbb is.

Akciók idején hm, cunda, tesco (határozottan jó, ha jó az alkatára), lidl, aldi.

2023. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
H&m de az akkor jó ha nem sos be kell vásárolni, én mindig megvárom az akciókat
2023. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Most kövezzetek meg, de én szeretem a "kínai" üzeleteket is és a piacot is, mert sokszor jó minőségű török ruhaneműket is lehet venni.
2023. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
H&m-et szeretem a legjobban. Az árához viszonyítva jó cuccaik vannak.
2023. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenképpen nézelődök akkor a H&M oldalán, bár azért elég sok drága holmit láttam ott. Mondjuk, ha jó, akkor mindenféleképp kifizetendő. Vannak egész olcsók is, azok is elfogadható minőségűek? Pl. pólóknál a 2 ezer Ft körüliek?


#1. Nem én pontoztalak le, bár szerintem a melegítő az nem iskolába való. A válaszodat viszont elfogadom. :)

2023. aug. 1. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"bár szerintem a melegítő az nem iskolába való"


Nem az első vagyok, de szerinted mit csinálnak az alsós gyerekek az iskolában (szünetben)? :)

Elárulom: ugyanazt, amit az oviban. Csúsznak, másznak, homokoznak, fociznak, sárban hemperegnek...

Megyei jogú város egyik népszerű iskolájában dolgozok: akár hiszed, akár nem, a fiúk többsége melegítőben jár. Az a kényelmes. Nem "ciki".

2023. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
#4 vagyok, regisztálj az oldalukon, ha letöltöd az applikációt, kattints az "utolsó esélyre", vannak kisfiú holmik 50% akcióval, most néztem meg.
2023. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm akciók idején nagyon jó, de Lidl/Aldi, tesco f&f, is jó minőség, mi mindig mindent ezekeől rendelünk/veszünk, vagy ha van hozzá türelmed turkáló/fb marketplace. Én most vettem 5000 ftért téli ruhákat a gyereknek, teljesen jó minőségben (sígatya, bélelt nadrágok, pulcsik, kabátok, mellény, stb). Nem új oké, de játszótérre seggen csúszni tökéletes lesz.
2023. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
H&M,C&a,Lidl,Aldi,kik,Takko.
2023. aug. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Decathlon, jó minőségűek a sportos ruhák


Gate, ez webshop nekem tetszik a minősége, gyors a kiszállítás


Aldi, Lild lehet kapni időnként gyerekruhát is, cipőt


H&M, C&A van minden plázában.


Sinsay, Pepco, Kik olcsó, van néhány szebben varrt ruhadarab is


Sportmárkák: Adidas, Nike, Puma

Ha tud rá vigyázni 1-2 ruhadarabot kaphatna.

2023. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!