Újszülöttnek 50 vagy 56 méretű ruhával készüljek H&M-ből?

Figyelt kérdés
Olvasom több helyen, hogy a H&M babaruhák hosszabbak, jobban nyúlnak. Mik a tapasztalatok?

2023. szept. 20. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Ja és mindenkitől ezt hallottam hogy úgyis hamar kinövi. Ránk ez nem volt igaz, sokáig használtunk minden ruhát. Rugalmasak voltak. Talpas rugik nem váltak be, mind rövid volt lábban. Azt semmiképp nem vennék a későbbiekben sem. Nem tudom más babák pont olyan hosszúak mint ezek vagy lógósat adnak rájuk, de nekünk nem passzolt. Nadrág+body+zokni kombináció bevált.
2023. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem mindenki a saját tapasztalatát írta le... nincs ebben semmi.

Magam részéről a picit nagy rá a ruha nem tudom miért gond, mivel újszülőttek esetében bodyról és talpas nadrágról, vagy rugdalózóról van szó, azzal megfojtani sem tudják magukat éa még nem is másznak, hogy rájuk tekeredjen. Én környezetvédelmi okooból sem pazaroltam ilyen mini ruhákra sokat, 56-os méretből is kevés volt, mivel 1.5 hónapig volt jó, inkább mosom. Felesleges halmozni a ruhákat.

2023. szept. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
51cm-vel és majdnem 4kg-val született. H&M 50-es szett kicsit még nagy is volt rá.
dec. 30. 21:29
 14/16 A kérdező kommentje:
Fotózásra vettem egyébként meg itthon is hordta 2-3 hétig biztosan.
dec. 30. 21:31
 15/16 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Nekem 4,5 kilóval és 54 centivel született, most 5 hetes 5,4 kiló és 60 centi de a H&M, a KIK és az Aldis 50-es ruhák még mindig jók rá, míg Pepcosból már 62-eseket is hordja.


Amit nem tudtunk hordani az az F&F 50-es és a C&A 56-os, ezek azonnal kicsik voltak rá.

dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem tudom még olvasod-e ezt a választ, de olyan jó, hogy írtál ahogy megszületett a baba.

Pont ilyen "gondban" vagyok, mint te voltál. Első kisfiam 39 hétre született, 46cm, 3160 gramm volt, elveszett az 56-os ruhákban. Most ismét kisfiút várok, 27 hetes terhesen sokkal nagyobbak a mèretei, mint ilyen korban a bátyja volt.. vettem már pár 50-es ruhát, csak utána gondolkodtam hogy lehet, rá se fogom tudni adni 😄 de remélem akkor legalább haza tudjuk majd benne vinni.

febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!