Betehetem a baba ruháit a szárítógépbe?

Figyelt kérdés
Vettünk egy Beko szàrítógépet, sosem volt előtte és elég tapasztalatlan vagyok vele kapcsolatban. A babaruhákat bele tehetem? Javarészt Pepco,Hm és Sinsay ruhák. Kb az összesen rajta van, hogy nem szabad betenni a szàrítógépbe. Ti ettől független beteszitek? Ha igen melyik programon? Pamut - szekrénybe vagy szintetikus - szekrénybe?

febr. 6. 22:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem jol ertelmezed a cimket, a selymen es a gyapjun kivul minden teheto szaritogepbe.


Probald ki, van ami osszemegy, de ne ugy kepzeld, hogy minden alkalommal kisebb lesz, csak legeloszor :)

20 eve hasznalok szaritogepet, igazabol semmi nem ment ugy ossze, hogy hasznalhatatlan legyen. A gyerekek iskolai egyenruhaja (kulfoldon elunk) 2 szammal osszemegy az elso szaritogepezes utan, igy mindig tudom annyival nagyobbat veszek 😁 , de semmi massal soha nem volt gond.

febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Akik lepontoztak 0-ra műanyag ruhákat hordtok vagy a szárítógép gagyi? :D


Nekünk többszázezres Bosch van és persze, hogy mindent pamutprogramon mosok, selyem, műszálas meg társai nincsenek itthon, csak normális ruhák.

Pamuton kívül kabát megy még bele ami szintén elmegy pamutprogramon.


Ha anyám hoz a lányomnak vackot akkor ő panaszkodik elsőnek, hogy viszket az anyaga miatt. ;)


Ja bocs, törülköző program is megy még, mert azok gyorsabban száradnak azon.


10-es...

febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!