Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Fiúknak utcára is jó a rövidna...

Fiúknak utcára is jó a rövidnardág-harisnya párosítás, vagy inkább kerüljem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add úgy rá, inkább egy vékonyabb hosszú nadrággal helyettesítsd!
2013. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ú, szerintem inkább ne, nem tudom olyan furi lenne.
2013. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Harisnyát hosszú nadrág alá adok csak rá,télen.Ilyenkor vékonyabb hosszúnadrágot kap.
2013. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Utcára nem adnám rá.
2013. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Húha.. tényleg ennyire gáz? :( Én szoktam rá adni, jó, egyszer volt rajta, nagyon hülye időjárás volt, egy fehér harisnya, kis sportos rövidnacival és sportcipővel.
2013. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnék rá. Vagy rövidnadrág vagy melegítő. Harisnya csakis hűvös vagy hideg időben van nálunk, de az is hosszú nadrág alá. Ha nincs olyan meleg, hogy rövidnadrágot adjak a fiamra, akkor egy vékony melegítőt adok rá vagy ha megyünk valahova, akkor meg egy vékonyabb farmert.

Még itthon se adnék rövidnadrágot harisnyával.

2013. máj. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ezt nem is értem. ha olyan idő van, h. nem elég a r. nadrág, akkor egyértelmûen hosszút adnék. ez olyan, mintha a póló alá vennéd a pulcsit...
2013. máj. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kort is írhattál volna,mert vannak kamaszkoron felüliek akik szeretnek harisnyát hordani rövidnadrággal, már aki van olyan tökös,mint pl én, én nem tartom cikinek. De egyébként is abnormális öltözködésről érdeklődni, ciki e?szabad e?lehet e így?nem mindegy más mit gondol? nekem tetsszen és kész!
2013. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, elnézést,nem vettem észre,hogy gyerek topicban van a kérdés.
2013. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Én ma pont láttam ilyet egy templomnál,gondolom keresztelő lehetett.Épp csak elmentem mellettük,egy kisfiún kék harisnya volt rövidnadrággal.Olyan 3-4 éves lehetett.
2013. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!