Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 1 év körülire sok helyen...

1 év körülire sok helyen látok pólót, de azt mivel adjátok rá? És a kis inget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok helyen látni nagyon cuki baba rövid ujjú pólókat, inget, idáig nem vettem, mert a bodynak több értelmét látom, mert hiába tűrném a nadrágba a pólót ahogy felemelném a gyereket már ki is csúszna a gatyából. De arra gondoltam egy vékony ujjatlan body fölé vagány lehet nem? Csak úgy melegebb, mintha csak egy rövid ujju body lenne.

Hogy szoktátok a pólót használni? Ja és a kisinget?

köszi


2013. máj. 19. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal, meg nyáron ha nincs nagyon meleg, akkor én is ujjatlan body fölé adtam a lányomnak tavaly. Amikor meg meleg volt, akkor simán csak a pólót. Melegben nem fog Megfázni, ha kint a dereka.
2013. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 1 éves volt a kislányom, csak itthon, a melegben adtam rá simán pólót. Ha mentünk valahová, bodyt kapott. Ha nincs annyira meleg, ujjatlan bodyra jó a póló, különben én még nem adnám rá. Az ing is, ha nincs 30 fok, akkor egy ujjatlan bodyval aranyos.
2013. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem adnék nyárra body-t pólóval. Belesül a gyerek. Nekünk mikor 1 éves volt a fiúnk vagy simán body volt rajta vagy rövidnadrág pólóval vagy trikóval. Ha lehűl a levegő, akkor body, hogy védje a derekát, de a kettőt egyszerre semmiképpen. Nagy melegben még olyan is volt, hogy árnyékban csak simán pelusban szaladgált a fiúnk.
2013. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lassan olyan melegek lesznek, hogy elég csak egy póló, ami szellős, bemegy alá a levegő!

A body nyáron nagyon zárt, nem kell nyáron 30 fokban betűt i a pólót a nadrágba, nem kell body!

Egy rövid nadrág pólóval, trikóval bőven elég nyáron!!!

2013. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jókat írtok :) hasznosak

Akkor veszek egy ujjatlan bodyt eldöntöttem egy fehéret, mert az minden alá jó lesz, ha nincs kánikula és csak úgy magában is. Meg igazatok van, ha nagyon meleg van jó eshet, hogy kicsit szellőzik simán a pólóval. Szóval akkor veszek pólót is nyárra, bár van 1-2db itthon, azok meg akkor használva leszenk :)

2013. máj. 19. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:
ma úgy volt 10 hós lányomon, hogy harisnya, beletűrve a póló, és szoknyás kisruha volt rajta. Lehetne így body is a kisruha alatt, de abból nincs olyan csinosunk. :)
2013. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hűvösebb időben hosszú ujjú body-ra adtam kispólót, majd újatlan body-ra kispólót és végül csak csini body-t adtam rá!


Ahogy melegedett az idő, úgy adtam rá egyre kevesebbet

2013. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utolsónak :

Pont ma itthonra így öltöztettem a kisfiamat, hosszúujjú body rövid ujjú pólóval, nagyon cuki vagány és mint mellény funkcionál. Aztán csak jön majd a nyár idővel :)

2013. jún. 3. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!