Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol és milyen, mekkora törcsit...

Hol és milyen, mekkora törcsit vegyünk a babának?

Figyelt kérdés
Jó a kínaiban kapható?Tudom,hogy jó nedvszívó legyen de ezt hogy állapíthatom meg róla anélkül,hogy megvegyem?
2013. máj. 20. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Mi az a törcsi???
2013. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kínaik àltalába nem szívják a vizet, sőt a szösz is jön belőle!!!

Bababoltban ami magyar azok jók szoktak lenni.

2013. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Törölköző, nem kell úgy tenni, mintha te pl. a húst néha nem hívnád husinak, a telefont pedig telónak...



Kérdező, az a lényeg, hogy jó anyaga legyen, tehát pamut, ne műszálas. Ha a kínai ilyen, akkor egy alapos mosás után én megvenném.

2013. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kerria ***** válasza:

Nézd meg otthon amit használtok, ami rólad jól beszívja a nedvességet, az babáról is. Tapogasd meg, és ilyesmit keress neki.


Kínai, nagyon változó, ott is van jobb meg rosszabb. Én mindig tapogatom, és eddig bejött. Valahogy meg lehet érezni ami műszálas...

2013. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És keress minél nagyobbat, mondjuk 100 x 100 cm az tovább elég. Mi kaptunk 2 darab 80 x 80 cm-est, az hamar kicsi lett
2013. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én most a kik-ben vettem olyat ami kapucnis, 100%pamut. Kimosni még nem mostam ki, de szerintem jó lesz, puha pamut anyagnak tűnik. Itt ez a legolcsóbb amit láttam, ha jól tudom 5,50€ körül volt. Ezen kívül amiket láttam, mind minimum 6€-nál kezdődött, C&A-ban pl 9€, H&M-ben ha jól tudom 15€. Bababoltban meg sem mertem nézni, nálunk az ilyeneknek horror ára van. Fizu után megyek vissza a kik-be venni még párat!


[link]

2013. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A tescoban, auchanban kapható törölközők is nagyon jók, leárazásnál jó áron ki lehet fogni őket.

Nagy méretet vegyél, hogy jól bele tudd bugyolálni a babát.

Érdemes kifogót venni, az olyan, mint a textilpelenka, csak nagy méretű. Az tutira szívja a vizet! :)

2013. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ.Ez a Kik-es tök jópofa,majd fizukor megnézzük mi is.Te melyikben vetted?

Nekünk van kínais,meg jysk-es is,meg tescos is de ezt kg-os áron vettem de nagyon vékony meg nem is az igazi,de az F&F-es bizti jobb.A kínai jó puha párom szereti ezért és még a jysk-esnél jobb is.De abból is talán ami egyel drágább már jobb lenne.Körül fogunk nézni ezeken a helyeken.

Múltkor piacon vettünk egyet.Naagyon puha,csak silányul van összevarva,meg irtóra jön a szösze. :-(

2013. máj. 21. 16:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Én itt egy bécsi kik-ben vettem és eddig egy rózsaszínünk van, de akarok még venni a másikokból is. Ha pedig egyszer eljutunk Magyarországra akkor én is körülnézek a Tescóban, de itt sajnos nincs..
2013. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én vettem baba törölközőket is, de azok nagyon kicsik. nálunk az auchanos 70*140es vált be. a nagynak is olyan van és nekem is.
2013. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!