Tudnátok nekem segíteni szandállal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
8hós lesz a lányom 2 hét múlva,de már ugye megy.na most vennem kellene neki egy kisszandált,olyat ami fogja is a lábát,menni is tud benne.De nem tudom,hogy egyátalán milyen méret kell egy ekkora babának,mert oké hogy angol meg magyar méret,de magyarnál úgy találtam csak ,hogy 6-12 hós babának kocsicipő.Honnan tudom ,hogy jó lesz rá?Netről rendelném meg,mert találtam 6000ft alatt is,de a mérettel vagyok bajban.
2013. máj. 21. 14:21
 1/7 A kérdező kommentje:
és melyik a jobb aminek nyitott vagy aminek zárt az eleje?
2013. máj. 21. 14:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már megy, ne kocsicipőt vegyél neki, hanem rendes szandált, ami fogja a lábát. A jobb cipőboltokban az eladó le tudja mérni, mekkora kell neki.


Nekünk szupináló cipőt javasoltak, mert attól szépen fejlődik a lába, így a kislányom pl. Salust hord egy éve. Szereti, kényelmes, fogja a bokáját is. A boltjukban minden alkalommal lemérték a lábát, aztán miután felvette a szandált, mutatták, mit kell nézni, mikor jó neki. Mi 19-es mérettel kezdtünk, de ez egyedi.

2013. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

El kel menni a boltba, s rápróbálni!

A piciknek magas/dagi a lábfejük, nagyon kevés cipőbe megy bele!!!

Nyitott szandált vennék neki, azt bent, kint is tudja hordani.

Próba nélkül ne vedd meg!!!

2013. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben van.Megfogadom amit mondtatok.Mivel első baba így hallgatok rátok!Köszönöm.Akkor keresek ilyen bababoltot a környéken ahol kapok cipőt.
2013. máj. 21. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ráállítottam egy papírra, és körberajzoltam a lábát,lemértem, és akkora bth-s szandált kerestem. Nekem az is fontos volt, hogy csatos vagy tépőzáras legyen, így a magasabb lábfejű gyerekre is rá tudtam adni. 3 éves koráig nem vásároltam a gyerekkel együtt cipőt, és sosem tévesztettem :D
2013. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és első szandinak mindenképpen zárt orrút javaslok, hogy ne rúgja le a lábujjait. Ne legyen benne harántemelő, magas legyen a kérge, hogy tartsa a bokát, és könnyű, hajlékony legyen talpa :)
2013. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is lassan elindul. Szupinált szandált fogok neki venni mindenképp.
2013. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!