Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Eltegyek ennyi ruhát vagy nem...

Eltegyek ennyi ruhát vagy nem érdemes? Tapasztalt, anyukák

Figyelt kérdés

Kaptam 35 db bodyt és 10 db rugdalózót. Azt olvastam, hogy nem kell ennyi, de mi van ha mégis? Érdemes ezt mindet szépen rendbe rakni és a szekrénybe eltenni? Sok másik ruha is van még, de azok még nagyok lesznek a köv. három hónapban, ezek viszont azon az időtávon lesznek használhatók. A többit eltettem egy bőröndbe, majd előveszem később őket.

Vélemények?

Köszönöm előre is!


2013. jún. 6. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy rakd be azt is a szekrénybe, már ha megvannak. Az én lányomnak is sok ruhája volt már piciként is, kell nekik sok az elején, kifolyik a kaka, stb.
2013. jún. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor rendbe rakom őket, és bekészítem. A nagyobbakat még nem akarom berakni a szekrénybe, mert arra még egy ideig nem lesz szükség, és egy átlátható szekrényt szeretnék, főleg ha a Párom is öltözteti majd, legyen könnyű dolga.

Köszi, hogy írtál. Ment a zöld kezecske.

2013. jún. 6. 09:01
 3/5 Babeli Zurzavar ***** válasza:

en nagyon tulkaptam ezt a dolgot, annyi ruhat keszitettem elo, hogy volt amit nem is hordott a pici:-) rakd oket a szekrenybe, aztan ugyis lesz x db kedvenc amit anyaga, szine, praktikussaga ... stb miatt fogsz szeretni es azok fognak porogni!

egyebkent en ugy tettem atlathatova, hogy eleinte fem konyvtamaszokkal, kesobb Ikeas textil dobozokkal valasztottam el a jatszost a kimenotol, a hosszuujjut a rovidtol... stb, nekem igy bejott, Apja is nagyjabol atlatta:-) ha meg nem akkor kutat! nem hal bele, max Te kapsz idegrohamot a szinosszeteteltol amit kepesek utolso idegszalukkal kivalasztani:-):-)

2013. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is tedd be nyugodtan a szekrénybe :) Mi is rengeteget kaptunk, de a védőnő szerint ha sok van, akkor 3-4 body elég neki. ( eleinte 2-3 db-t mondott), akkor mondott többet, mikor látta, hogy zsákszám kaptunk. Még jó, hogy eltettem a legtöbbet, mert minden peluscserekor a háta közepéig kakis volt a lányom, és nem száradt volna meg 10 perc alatt :D
2013. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak kb 10-15 tenék el ennyi felesleges badybol .
2013. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!